Kategoria inne

88k

Decyzja Służby Więziennej ws. Jakuba A.

Morderstwo 10-letniej Kristiny. Jakub A. został przeniesiony do zakładu karnego w innym mieście
Nowe fakty ws. podejrzanego o morderstwo 10-letniej Kristiny. Komisja penitencjarna zdecydowała, by Jakubowi A. nadać status więźnia niebezpiecznego. Jak dowiedziała się Wirtualna Polska, mężczyzna został przeniesiony do innego zakładu karnego. Tam został objęty specjalną ochroną.
99.3k

Film z „przywitania” mordercy Kristiny w areszcie. To znak, że mężczyzna przeżyje tam piekło!

Jakub A. nie ma łatwego życia w więzieniu. 22-letni student, który przyznał się do zamordowania 10-letniej Kristiny z Mrowin (woj. dolnośląskie) już poczuł przedsmak tego, co czeka go za kratami w najbliższych latach. Po postawieniu mu zarzutów był eskortowany w drodze do celi świdnickiego aresztu. Droga ta pokazała, że w więzieniu pewne zasady są niezmienne. Git-ludzie (jak nazywa się w więziennym slangu tzw. grypsujących) "przywitali" Jakuba A. obelgami i groźbami. Oskarżany o brutalne zabójstwo Kristiny z Mrowin usłyszał m.in. nawoływania "wieszaj się!", "wieszaj się!". Wszystko się nagrało i wyciekło do sieci.
462.2k

Straszne! Gdyby nie haniebna postawa gliwiczanina, Kristina mogłaby żyć!

O sprawie zabójstwa 10-letniej Kristiny z Mrowin (woj. dolnośląskie) mówi cała Polska. W niedzielę zatrzymano we Wrocławiu Jakuba A., 22-letniego studenta psychologii, który - w trakcie nocnych przesłuchań - przyznał się do morderstwa dziewczynki. Wiele wskazuje na to, że Jakub A. zmasakrował dziecko, bo Kristina nie godziła się na to, by spotykał się z jej matką. Morderca chciał zmylić trop. W tym celu upozorował próbę pedofilskiego gwałtu. Jak podaje Wirtualna Polska, 22-latek miał zaproponować 10 tys. zł za zabicie dziecka mężczyźnie z Gliwic. Ten początkowo przystał na propozycję Jakuba A., ale później zrezygnował. O tym fakcie gliwiczanin poinformował mundurowych dopiero po śmierci dziecka. Czy osoba, która zgłosiła się na policję dopiero po zabójstwie Kristinki, usłyszy teraz zarzuty?