Kategoria inne

60.7k

Potężna kara dla Providenta. Zobacz za co!

Jak podaje Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta firma pożyczkowa Provident musi zapłacić ponad 12 mln zł kary za naruszenie zbiorowych interesów konsumentów. Firma przegrała sprawę przed Sądem Apelacyjnym, który uznał, że metody przez nią stosowane przy okazji podpisywania umów w domu klienta były dla niego szkodliwe.
23.9k

Aneta Zając ma nowego chłopaka?

Aneta Zając odnalazła swoje szczęście u boku byłego partnera Anny Wendzikowskiej? Gwiazda "Pierwszej miłości" przez kilka ostatnich lat była singielką, jednak w grudniu ubiegłego roku w mediach pojawiły się pierwsze informacje, że serce aktorki jest zajęte. Magazyn "Flesz" donosił wówczas, że Aneta Zając spotyka się z wokalistą zespołu AudioFeels, Patrykiem Ignaczakiem!
63.6k

Filipek przeżywał w domu piekło. W nocy doszło do zbrodni. 3-latek i matka zostali zadźgani

W Bolesławcu na ul. Kiliańskiego doszło do okrutnego mordu. 30-letni Sebastian R. miał zaatakować 3,5-letniego syna Filipa R. i 32-letnią partnerkę Wiolettę Sz. Jej zwłoki znaleziono na klatce schodowej. Ciało dziecka znajdowało się przed blokiem. W domu dochodziło wcześniej do awantur, a podejrzany był dziesięć lat temu karany za znęcanie się nad osobą najbliższą. Wyrok ten – z uwagi na czas – uległ zatarciu.