926.6k

Asia z "Chłopaków do wzięcia" jakiej nie znaliście! "Telewizja zrobiła ze mnie idiotkę". Mówi też o poronieniu i Ryśku

Asia z "Chłopaków do wzięcia", przygotowując się do sesji, zdradziła kilka szczegółów z jej życia. Widzowie pamiętający ją z programu mogą być zaskoczeni tym, jak teraz wygląda dziewczyna Ryśka "Szczeny". Ciekawie brzmią także jej wyznania odnośnie serialu, w którym wzięła udział. Czy na pewno jest taka, jak pokazano ją w "Chłopakach do wzięcia"?
848.2k

Co Żyła na siebie włożyła, to nic, ale jak zatańczyła!?

Za nami 3. odcinek programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Na parkiecie jak zwykle nie zabrakło olbrzymich emocji. Gwiazdy zaprezentowały się na parkiecie zarówno w tańcach standardowych, jak i latynoamerykańskich. Chyba wszyscy przyzwyczaili się do słabych tanecznych popisów Justyny Żyły. "Nie zawiodła" również i tym razem, jednak to nie ona odpadła.
814.7k

Podczas ostatniego pożegnania Jana Pawła II wydarzyło się coś niezwykłego. Niewielu o tym wie, media to przemilczały...

14 lat temu, czyli 8 kwietnia 2005 roku świat pożegnał Jana Pawła II. Papież Polak spoczął w podziemiach Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie. Obecnie trumna z jego szczątkami znajduje się w Kaplicy Świętego Sebastiana. W pogrzebie Jana Pawła II uczestniczyło kilka milionów wiernych. Ceremonii towarzyszyły dziwne zjawiska. Jakie?