328.2k

Syn Martyniuka nagrywa żonę po porodzie

W środę wieczorem Daniel M., "syn znanego muzyka disco polo", pokazał na Instagramie, że jego żona urodziła córeczkę. Była to dość niespodziewana relacja, bo jeszcze niedawno 30-letni przyszły tata nie przebierał w słowach, opisując relację z niedawno poślubioną Eweliną.
306.4k

Synowa Martyniuka urodziłacóreczkę. A Daniel? Żartujesobie w sieci i dodaje...bardzo wzruszający podpis!

Zenon Martyniuk został dziadkiem! Wnuczka króla disco polo przyszła na świat 13 lutego. Tę radosną nowinę podał na swoim profilu na Instagramie szczęśliwy ojciec, Daniel M. Młody tata napisał, że „poród odbył się w Arizonie w USA", ale wszystko wskazuje na to, że jego córka przyszła na świat na porodówce w którymś z polskich miast. Niewykluczone, że na Podlasiu. Wpis o Arizonie miał być żartem z informacji, że Zenek Martyniuk chce wysłać syna na leczenie w klinice odwykowej w USA.
283k

Ten dokument Adamowicz przygotował przed śmiercią.W razie kłopotów miał zostać pokazany Polakom

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz spodziewał się ataku politycznego ze strony PiS - pisze "Gazeta Wyborcza". Według dziennika uważał, że PiS prowadzi przeciwko niemu "dziesiątki śledztw z powodów politycznych". W urzędzie miasta miał przygotowany kompletny scenariusz na wypadek próby usunięcia go z urzędu oraz specjalne oświadczenie stworzone na wypadek kłopotów i zatrzymania przez służby.
268.6k

Niepojęte bestialstwo. Matka potwór zrobiła to niemowlęciu! Grozi jej dożywocie

Barbara J. (34 l.), która pobiła na ulicy w stolicy Dolnego Śląska miesięcznego syna Damianka, trafiła na trzy miesiące do aresztu. Tak zdecydował wczoraj Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej. Kobiecie za usiłowanie zabójstwa dziecka grozi dożywocie. – Podejrzana przyznała się do spowodowania obrażeń, ale nie do zarzucanego czynu – powiedziała prokurator Anna Placzek-Grzelak (38 l.).