195.1k

13-latka powiedziała rodzicom „dobranoc”. Rano znaleźli jej ciało powieszone na skakance

Powiedziała rodzicom "dobranoc" i zamknęła się w swoim pokoju. Gdyby tylko wiedzieli, że ostatni raz patrzą jej w oczy... W nocy 13-letnia Emilka wymknęła się na strych i powiesiła na skakance z dzieciństwa. – Córcia nie miała żadnego powodu, aby odbierać sobie życie – mówi załamana matka dziewczyny. Rodzice mają podejrzenia, że dziewczynkę zabiła tajemnicza gra...
129.5k

Przełom ws. zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka! Prokuratura podjęła decyzję. Nasuwają się nowe pytania...

Kolejny dzień poszukiwań producenta filmowego i milionera Piotra Woźniaka-Staraka. Mąż znanej prezenterki TVN Agnieszki Szulim zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach. Piotr Woźniak-Starak, który płynął wraz z 27-letnią kobietą, wypadł z motorówki podczas rejsu. 39-letniego milionera do tej pory nie odnaleziono. Prokuratura Rejonowa w Giżycku wszczyna postępowanie.
112.3k

Kim jest kobieta, która płynęła z Piotrem Woźniakiem-Starakiem? Jej zawód wiele wyjaśnia...

Tragedią na mazurskim jeziorze Kisajno żyje cała Polska. W nocy z 17 na 18 sierpnia zaginął tam milioner i producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Mężczyzna wypadł z łódki w czasie rejsu. 39-latkowi towarzyszyła młoda kobieta, która również wypadła za burtę. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu o własnych siłach. Kim jest uczestniczka feralnego rejsu?