596.6k

Ludzie płonęli. Nagle kierowca z Ukrainy rzucił się na ratunek Polakom.Ocalił kobiety i dzieci!

Makabryczny wypadek na drodze S3 pod Szczecinem, pomiędzy węzłem Kijewo a węzłem Dąbie w kierunku Świnoujścia. W wyniku zderzenia sześciu samochodów osobowych i ciężarówki zginęło 6 osób, a 11 zostało rannych. Na miejscu zdarzenia kilka samochodów zaczęło płonąć. Do akcji wkroczyli strażacy, którzy ugasili pożar. Policjanci i prokurator ustalają przyczyny tragedii. Lokalne media donoszą o ukraińskim kierowcy, który razem z innymi kierowcami uratował życie dwóch kobiet i dwójki dzieci.
545.6k

Zaginęła 14-letnia Natalia ze Starachowic. Zdążyła wysłać SMS-a do mamy

Horror najbliższych 14-letniej Natalii Gontarz wciąż trwa. Odkąd w nocy z niedzieli na poniedziałek nastolatka wyszła ze swojego mieszkania w Starachowicach, nie sypiają po nocach. Wciąż czekają, że Natalia się do nich odezwie. Bez skutku. – Nie wiemy, co się dzieje z dziewczynką i gdzie aktualnie przebywa. Ale od poniedziałku intensywnie jej szukamy – mówi nam podinsp. Aleksy Hamera z KPP w Starachowicach.
491.2k

Zdecydowały minuty. Pedofil wykorzystał okazję i zabił 10-latkę

Góra pół godziny - ten czas zdecydował o życiu 10-letniej Kristiny - ale kiedy upływał, nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, co się dzieje. Kristina skończyła lekcje o godz. 13. Mama wiedziała, że jej córka jest już samodzielna. Czekała na nią w domu. Niemal od razu, kiedy tylko upłynął czas potrzebny na jej przyjście, rodzina zaczęła się niepokoić i szukać dziewczynki. Na przejście ze szkoły do domu dziewczynka potrzebowała zaledwie 20-30 minut.