402.6k

Tuż po porodzie położne skomentowały jej krocze. Nic ich nie krępowało

Poród dla każdej kobiety jest jednym z najszczególniejszych dni w jej życiu. Jest też równocześnie i jednym z tych wydarzeń, których panie obawiają się najbardziej – tego czy wszystko będzie dobrze, czy maleństwo na pewno urodzi się zdrowe i tego, jak będą się czuć one. Dlatego tak ważne jest, aby kobieta czuła wsparcie i zrozumienie innych osób, przede wszystkim personelu medycznego. Niestety, nie zawsze tak właśnie jest…
322.6k

Tak się upokarza potrzebujących. Stali 6 godzin w kolejce po lichą paczkę z żywnością

– Wolałabym siedzieć głodna niż przeżyć takie upokorzenie... Jak można tak traktować ludzi tylko dlatego, że są biedni? – pyta zdruzgotana Maria Gutowska (63 l.) z Gdańska. Kobieta stała przez wiele godzin na mrozie w kolejce po niewielką paczkę żywnościową. Po taką pomoc skierował ją Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku. Akcję wydawania żywności organizował Polski Czerwony Krzyż.
312k

Dorota i Grzesiek z "Rolnika..." spodziewają się dziecka?! Ich zdjęcie budzi podejrzenia

Program „Rolnik szuka żony” od samego początku cieszył się i wciąż cieszy, bardzo dużą popularnością. Wszystko za sprawą uczestników produkcji TVP, którzy niejednokrotnie wywołali już wśród widzów skrajne emocje. Wśród nich na szczególną uwagę zasłużyli sobie Grzesiek i jego wybranka. Początkowo rolnik jednak nie był przekonany, z którą z dziewczyn chce wiązać swoją przyszłość.