241.6k

18-latek zabił rodziców i braciszka. Znamy powód!

Rodzinna tragedia w Ząbkowicach Śląskich (woj. dolnośląskie)! 18-letni Marcel zadzwonił na policję twierdząc, że obcy mężczyzna włamał się do jego domu, a potem zamordował jego rodziców i 7-letniego brata. Jednak, gdy policjanci dotarli na miejsce i zaczęli z nim rozmawiać, przyznał się, że sam zabił swoich bliskich. Fakt24 dowiedział się, dlaczego to zrobił.
240.5k

Zbrodnia w Ząbkowicach Śląskich. Wstrząsające słowa dziadka 18-latka

Zbrodnia w Ząbkowicach Śląskich wstrząsnęła całą Polską! W nocy policjanci otrzymali zgłoszenie, że do jednego z domów ktoś włamał się i zabił trzy osoby. Dopiero później okazało się, że za zabójstwem rodziny stoi 18-letni Marceli C. Mężczyzna miał przyznać się do zbrodni. W rozmowie z naszym korespondentem jego dziadek opisał, jak wyglądało życie tragicznie zmarłej rodziny.
214.8k

Łzy Manueli nad trumną Janusza Dzięcioła

Pogrzeb Janusza Dzięcioła. Na cmentarzu parafialnym w olsztyńskiej dzielnicy Gutkowo pochowano byłego posła Platformy Obywatelskiej oraz zwycięzcę pierwszej polskiej edycji programu ''Big Brother''. Ceremonia miała charakter państwowy. Na pogrzeb Janusza Dzięcioła przybyła też Manuela Michalak.
211k

To dlatego 18-latek zamordował rodziców i braciszka? Pojawiła się wstrząsająca hipoteza

Czy Marcel C. (18 l.) z Ząbkowic Śląskich (woj. dolnośląskie) zabił rodzinę z zemsty za zakaz korzystania z internetu? Według śledczych 18-latek pod osłoną nocy siekierą zamordował rodziców i 7-letniego braciszka. Znajomi i bliscy Marcelego mówią, że był bardzo uzależniony od internetu. – Tam już od dawna coś wisiało w powietrzu – potwierdzają. Jak dowiedział się Fakt, taki motyw tego makabrycznego zabójstwa biorą pod uwagę śledczy.