125.4k

Nie żyje znany piosenkarz. Miał koronawirusa

Koronawirus rozprzestrzenia się na świecie. Zakażonych wirusem z Wuhan jest także wiele znanych osób. Jedną z ofiar śmiertelnych szalejącej pandemii jest amerykański wokalista country Joe Diffie. 61-letni piosenkarz oficjalnie poinformował o swojej chorobie dwa dni przed śmiercią.
72.4k

Zmarło niemowlę zakażone koronawirusem

Na terenie amerykańskiego stanu Illinois zmarło niemowlę, u którego wykryto koronawirusa. Czy to najmłodsza osoba na świecie, która zmarła z powodu COVID-19? Informację o śmierci dziecka potwierdził J.B. Pritzker - gubernator stanu Illinois. Na razie nie podano, czy dziecko miało także inne problemu zdrowotne. Dokładne przyczyny jego śmierci wyjaśni śledztwo.
70.3k

Oto jak zmieniły się nasze ulubione gwiazdy telewizyjne z lat 80 i 90

Filmy i seriale z lat 80 i 90 na zawsze pozostaną w naszych sercach. Pokolenia na całym świecie dorastały oglądając perypetie "Przyjaciół," czy paczki z "Pełnej chaty." Choć wciąż wydaje się to nieprawdopodobne, od lat 80 upłynęło już 40 lat, a większość naszych ulubieńców zmieniła się tak, że nawet fani mogą mieć problem z rozpoznaniem ich na współczesnych zdjęciach. Oto jak nasze ulubione gwiazdy lat 80 i 90 prezentują się dziś: