Życie Joasi z serialu "M jak miłość" przerodziło się w koszmar na jawie po tragicznej śmierci Tomka. Zrozpaczona i przygnieciona nową sytuacją wdowa znalazła się na skraju załamania psychicznego i tylko cud oraz wsparcie bliskich ustrzegły ją od popełnienia największego błędu - odebrania sobie życia.

W nowych odcinkach serialu "M jak miłość" po wakacjach 2018 widzowie doczekają pierwszej rocznicy śmierci Chodakowskiego. Uczucia po stracie wciąż będą żywe w sercu Asi, ale kobieta postanowi w piękny sposób wyrazić swoją tęsknotę za ukochanym i dzięki pomocy sąsiada Michała powstanie piosenka upamiętniająca życie policjanta.

Jak donosi "Tele Tydzień" w serialu "M jak miłość" Chodakowska zorganizuje w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) kameralny koncert, podczas którego zaprezentuje utwór w towarzystwie nowego bohatera "Emki" - pianisty granego przez Rafała Szatana.

Występ Joasi w nowych odcinkach serialu "M jak miłość" zostanie nagrany i wrzucony do sieci, gdzie zrobi prawdziwą furorę wśród internautów. W międzyczasie zdolny muzyk zainteresuje się wrażliwą wdową i zaprosi ją na kawę...

- Wszystko tu jest takie nastrojowe, niezwykłe. Ten ogród, ten dom, a przede wszystkim jego właścicielka - usłyszy Joasia w "M jak miłość" po wakacjach 2018.

Czy nadszedł już czas, by nowa miłość i szczęście ponownie zagościły w życiu bohaterki?