Meghan Markle to nazwisko, które w ostatnim tygodniu poznał cały świat. Amerykańska aktorka w miniony weekend została żoną brytyjskiego następcy tronu, księcia Harry'ego. Księżna Sussex - bo taki tytuł otrzymała od królowej Elżbiety II po ślubie - jest obecnie jedną z najbardziej obserwowanych kobiet na świecie. I wyrasta na ikonę mody.

Styl Meghan Markle

Styliści i redaktorzy mody już zastanawiają się, jaki kierunek w stylu ubierania obierze Meghan Markle. Póki co, księżna Sussex zbiera wysokie noty. Dobrze oceniono jej skromną, minimalistyczną suknię ślubną projektu domu mody Givenchy. Kreacja z pewnością znajdzie swoje naśladowczynie na całym świecie. Już teraz rozszerza się grono kobiet, które upodobały sobie styl Meghan. Okazuje się, że ubrania, które świetnie wyglądają na perfekcyjnej figurze żony księcia Harry'ego, sprawdzają się również w przypadku kobiet o pełniejszych kształtach.

Katie Sturino to amerykańska blogerki i autorka popularnego profilu na Instagramie. Kobieta nosi rozmiar 40, udowadniając, że moda nie jest zarezerwowana wyłącznie dla kobiet o figurach modelek. Katie chętnie inspiruje się stylem gwiazd. Odtwarza ich stylizacje, by przetestować, jak ubrania sprawdzają się na zwyczajnych kobietach. Ostatnio za obiekt obrała sobie Meghan Markle.

Jak się okazało, styl księżnej doskonale prezentuje się na jej figurze. Katie Sturino prezentuje zestawienia zdjęć Meghan Markle ze swoimi. Internauci, obserwujący jej profil, są zachwyceni. Wielu z nich uważa, że... Katie wygląda nawet lepiej niż księżna!


I can’t stop!! I have Royal Fever!! ????????????????????#supersizethelook

Post udostępniony przez Katie Sturino (@the12ishstyle)

Aplauz, który blogerka zyskuje w sieci, pokazuje, że powoli zmienia się definicja piękna. Kobiety o pełnych kształtach również mogą bawić się modą. I wyglądać po królewsku!