Serialowa Para gwiazdy "M jak miłość"Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski, ", kochają się w życiu prywatnym i wcale nie kryją się ze swoim uczuciem. Ich ogniste uczucia można śledzić w profilach na Instagramie. Gdy Adriana Kalska wrzuciła do internetu swoje zdjęcie bez makijażu, Mikołaj Roznerski zachwycił się widokiem ukochanej. Sprawdźcie jaki uroczy komentarz umieścił pod zdjęciem swojej dziewczyny.

Moje oczka, moje! Topię się w nich – napisał aktor, a swój wpis zakończył wstawiając symbol miłości, czyli trzy czerwone serca.

 Oczywiście taka reakcja spotkała się z euforią wszystkich fanów Izy i Marcina z "M jak miłość", którzy na każdym kroku podkreślają jak bardzo aktorzy pasują do siebie prywatnie

  • Mało kto tak ładnie wygląda bez makijażu pięknie

  • Naturalnie i pięknie zarazem. Oczy i uśmiech powalające po prostu

  • Śliczną masz dziewczynę Mikołaj. Pozdrawiam serdecznie

Na ich profilach na Instagramie brakuje co prawda zdjęć razem, ale za to chętnie komentują fotki, a z każdego słowa, jakie umieszczają w komentarzu aż bije miłość. Adriana Kalska pokazała się swoim fanom bez makijażu. Trzeba przyznać, że w naturalnej wersji aktorka z "M jak miłość" wygląda równie pięknie.