Kilka nieścisłości

Niektórzy sugerowali, że Małgorzata niedawno świętowała pięćdziesiąte urodziny. Inni z kolei upierali się, że będzie obchodzić osiemnaste, któryś raz z rzędu. Żarty i podejrzenia rozhulały się do tego stopnia, że wiek gwiazdy był gdzieś pomiędzy osiemnastką a pięćdziesiątką.

Pomyłka

Jak to się stało, że wiek Perfekcyjnej Pani Domu był zagadką przez tak długi czas i skąd wzięły się wszystkie podejrzenia? Jak sama bohaterka tłumaczy, podczas występu w programie nastąpiła pomyłka. Pod imieniem i nazwiskiem dodano „lat 41”, choć rzeczywisty wiek w tym czasie był 31.

Studniówka

Media szybko podchwyciły całą sytuację. Kiedyś pojawiło się nawet zdjęcie z jej rzekomej studniówki. Jednak fotografia pochodząca z 1988 roku była dość naciągana, bo zgodnie z danymi wcześniej podanymi przez Małgosię, celebrytka miałaby wtedy 10 lat.

Kolejna 18

Sama zainteresowana nieszczególnie przejmowała się aferą związaną ze swoim wiekiem. W zeszłym roku nawet przerobiła swój dodów, by wyglądało, jakby obchodziła 18. urodziny. Nikt jednak nie uwierzył, że 1999 to rok urodzenia Małgorzaty.

Prawdziwa data

Małgorzata Rozenek-Majdan w końcu jednak rozwiązała zagadkę polskiego show-biznesu i ujawniła swój wiek.Perfekcyjna Pani Domu tak naprawdę ma 40 lat. Dokładniej rzecz biorącurodziny obchodzi 1 czerwca, a 1978 to rok jej urodzenia.