Jak Marcin z "M jak miłość" pokona Artura i odzyska Maję? Jak na razie to Skalski jest górą w tej ostrej rywalizacji o dziecko. Tak też będzie w nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią. Po ślubie z Izą psychopata zacznie sięgać po coraz brutalniejsze metody, by zatrzymać żonę przy sobie. Pobije Izę i niewykluczone też, że skrzywdzi jej córeczkę.

Fani "M jak miłość" muszą się przygotować na trzymające w napięciu sceny, bo Artur jeszcze długo będzie bezkarny. Chodakowski znajdzie jednak sposób, by udowodnić, że Skalski sfałszował wyniki badań DNA i to on jest ojcem Mai. Jaki? Tego na razie nie wiadomo. Marcin będzie mógł liczyć na pomoc policjanta Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski). 

Mikołaj Roznerski na swoim profilu na Facebooku pochwalił się zdjęciem za kulis nowego sezonu "M jak miłość". Pozuje na nim razem ze swoimi serialowymi dziećmi - Szymkiem i Mają. Aktor oczywiście nie może zdradzić jak potoczy się dalej wątek Izy i Marcin w premierowych odcinkach "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie, ale wygląda na to, że Chodakowski wreszcie odzyska córkę i stworzy jej szczęśliwą rodzinę.