Nie raz już widzieliśmy wstrząsające przykłady nieudanych zabiegów medycyny estetycznej. Najwyraźniej dla wielu osób nie stanowi to przestrogi i poddają się zabiegom, które co gorsza, sami wykonują w sposób nieprofesjonalny. Wiąże się to z poważnymi powikłaniami, które zamiast dodać urody, potrafią oszpecić taką osobę na całe życie. Przekonała się o tym Rosjanka, która na własną rękę postanowiła powiększyć swoje usta.

Powiększanie ust domowym sposobem i jego tragiczne skutki

Młoda Rosjanka bardzo chciała zmienić swój wygląd i postanowiła poddać się zabiegowi powiększenia ust. Zdawała sobie sprawę, że za zabieg w profesjonalnej klinice musiałaby zapłacić sporą kwotę, której nie posiadała. Była na tyle zdesperowana, że postanowiła zrobić to w domu, a wykonawcą zabiegu była przyjaciółka Elizavet. Kobiety za cel obrały powiększenie ust domowym sposobem. Rosjanka zaufała swojej koleżance, ponieważ odbyła ona kilka kursów związanych z medycyną estetyczną. Najwyraźniej jej wiedza w dziedzinie medycyny estetycznej nie była wystarczająca. Cały zabieg okazał się tragiczny w skutkach, które do dziś doskwierają Tkachenko.

Dziś kobieta bardzo żałuje tego, że podjęła tak nieodpowiedzialną decyzję, której negatywne skutki odczuwa do dziś. Przez to, że usta bardzo spuchły, a następnie pękły, twarz Elizavet jest w bardzo złym stanie. Zaczęły jej również dokuczać problemy zdrowotne, związane bezpośrednio z przeprowadzonym zabiegiem. Jejusta pokryte są różnego rodzaju zmianami skórnymi oraz ranami. Kobieta skarży się również na bardzo silne bóle głowy, a przez całą sytuację wpadła w depresję. Rosjanka walczy o powrót do normalnego życia i o pomoc poprosiła specjalistę, który postara się przywrócić normalny wygląd, którym mogła się kiedyś cieszyć.

Myślicie, że kolejny nieudany zabieg stanie się dla innych przestrogą, czy może nadal będziemy słyszeć o upiększaniu się na własną rękę? A wśród naszych czytelników mamy zwolenników medycyny estetycznej?