Tim Bergling, występujący pod pseudonimem Avicii popełnił samobójstwo podczas pobytu w Omanie. Muzyk borykał się z ciężkimi problemami zdrowotnymi, które były konsekwencją nadużywania przez niego alkoholu. W filmie dokumentalnym "Avicii: True Stories" wyznał, że picie pomagało mu znosić trudy tras koncertowych. Rocznie dawał bowiem 320 występów. Mimo sławy i uwielbienia tłumów, nie potrafił wyzbyć się lęków i niepewności.

Avicii chronił przed mediami swojej prywatności. Jego dziewczyna Tereza Kačerová wyjaśniła w liście opublikowanym na Instagramie, że robił to po części na jej prośbę. Nie chciała żeby media wiedziały o łączącym ich uczuciu. Wspólnie uzgodnili, że poinformują o nim, gdy Tereza zajdzie w ciążę. Marzyli o córeczce.


❤️ Part 1/2

Post udostępniony przez Tereza Kačerová (@terezakacerova)

Bergling był zaangażowany w wychowanie kilkuletniego syna modelki. Chłopiec był z nim bardzo zżyty - "Mówiłam ci, że Luka nigdy nie będzie pamiętał życia bez ciebie. Teraz mam nadzieję, że zapamięta jego życie z tobą" - napisała Kačerová.

Modelka wyznała, że spędziła ostatnie dni czekając na wybudzenie - "Czekając na kogoś, kto powie, że to jakiś chory żart, jakiś okropny błąd" - wyjaśniła. W dalszej części opisała ból pojawiający się w jej sercu wraz z myślą o rzeczach, które planowali dokończyć - "Nigdy nie dokończyliśmy maratonu Harry'ego Pottera - pozostał nam jeszcze ostatni. Nigdy nie byłeś świadkiem mojego załamania, gdy Snape umiera. Nigdy nie dokończyłam przekonywania cię, że nasza córka powinna mieć na imię Serafina. Nigdy nie dokończyłeś tatuażu, którego wzór miał przypominać moją twarz" - relacjonowała.

Kačerová nazywała Bergling swoim aniołem i jak sama przyznała, nie sądziła, że tak szybko się nim stanie. Dodała także, że w ostatniej rozmowie DJ powiedział jak bardzo ją kocha.

Tereza Kačerová jest urodzoną w Czechach modelką. Dorastała w Vermont w USA, pojawiła się m.in. w klipie zespołu Maroon 5 "Maps".