"M jak miłość" odcinek 1373 - wtorek, 15.05.2018, o godz. 20.50 w TVP2

W 1373 odcinku "M jak miłość" Iza z całych sił będzie próbowała uniknąć wymuszonego na niej ślubu. W akcie desperacji Lewińska zaplanuje ucieczkę, ale w realizacji przeszkodzi jej wiecznie czujny Artur. Kara za niesubordynację okaże się bardzo surowa! Kalski w 1373 odcinku serialu "M jak miłość" odbierze narzeczonej dziecko i da je pod opiekę ciotce i wujowi. To właśnie wtedy w Izie coś pęknie.

Zastraszonej kuratorce przede wszystkim zależy na bezpieczeństwie i zdrowiu córeczki. Domyślamy się, że to właśnie dlatego młoda matka nie wykonywała gwałtownych ruchów - żeby nie prowokować psychola! Co się wydarzy, gdy pojawi się bunt?

Lewińska w 1373 odcinku "M jak miłość" postawi się i powie, że nie chce brać ślubu przez strach o zdrowie swoje i córki, a gdy to nie zadziała i kobieta spróbuje uciec, Artur wpadnie w szał. Pokaże "ukochanej" sfałszowane orzeczenie lekarskie o jej nieprawdziwych zaburzeniach emocjonalnych i zagrozi, że nie zawaha się go użyć, jeśli ona nie zgodzi się na ślub.

Iza nie będzie miała wyboru. Artur równie dobrze mógłby ją prawnie ubezwłasnowolnić, gdyby tylko chciał. Całe szczęście Lewińska dostrzeże światełko w tunelu, gdy odkryje mroczną tajemnicę z przeszłości Kalskiego...