Justyna Żyła jest pasjonatką zdrowego gotowania. Na koncie instagramowym regularnie prezentuje swoje dzieła kulinarne. Te robią wrażenie i wzbudzają podziw jej fanów. W ostatnią sobotę Justyna Żyła pochwaliła się wiosennym hamburgerem, który specjalnie przygotowała dla swoich dzieci - syna Jakuba (11 l.) i córki Karoliny (6 l.). Dzieci – jak napisała – były zachwycone. Nie spodziewała się jednak, że chwilę później będzie musiała odpisywać na złośliwe uwagi. Niektórzy internauci skorzystali bowiem z okazji, by rzucić pod adresem żony Piotra Żyły kilku złośliwości, nawiązując do kryzysu w ich związku. 

„Twój mąż zdobył podium, a Ty z jakąś bułką wyjeżdżasz” – napisała zaczepnie jedna z osób, która obserwuje profil Justyny Żyły. Ten wpis nawiązywał do sobotniego konkursu drużynowego w Norwegii, w którym Polacy zajęli drugie miejsce. „Piernik do wiatraka. Pucharu dzieci na śniadanie nie zjedzą” – odpowiedziała stanowczo Justyna Żyła. „Sorry za prywatę, ale moje dzieci w szkle nie gustują” – dopisała po chwili.

Potem Justyna Żyła wdała się w dyskusję z jedną z kobiet, która zasugerowała, że przy każdej okazji szkaluje swojego męża, „obrzuca go błotem i kwestionuje miłość do jego dzieci„ – napisała. Na ten wpis Justyna odpisała: „Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Ja i nasze dzieci wiemy i doświadczamy, jak jest.