Gogglebox jest jednym z programów do którego uczestnicy nie muszą się za dużo przygotowywać. Każdy z nich siada przed telewizorem, a jego zadaniem jest komentowanie różnorodnych programów telewizyjnych i seriali. Dominik Abus na tyle rozkochał w sobie widzów, że pozostał w programie bardzo długo. Najczęściej występuje w towarzystwie swojego przyjaciela Krzysztofa Radzikowskiego. Panowie są zabawni i sympatyczni, dzięki czemu fani chcieliby poznać ich jeszcze lepiej. Odkąd rozpoczęli swoją karierę w „Gogglebox. Przed telewizorem” ich konta w mediach społecznościowych zyskały ogromne ilości obserwujących.

Dominik z „Gogglebox. Przed telewizorem” ma się czym pochwalić. Jego ukochana wygląda jak anioł

Gwiazdor programu telewizyjnego jest dumny zarówno ze swojej żony jak i dzieci. Na Instagramie nie brakuje zdjęć całej rodziny, która szczęśliwie spędza czas. Jednak największe zainteresowanie internautów przykuła delikatna blondynka, która skrywa się w ramionach Dominika. Po wielu zdjęciach od razu można odnieść wrażenie, że Iga Muszakowska to jego miłość życia. Kobieta o figurze modelki oraz delikatnych rysach twarzy robi ogromne wrażenie nie tylko na mężczyznach. Jednak to nie wygląd jest wyznacznikiem ich miłości. Uczestnik „Gogglebox. Przed telewizorem” przyznaje, że rodzina jest dla niego wszystkim, a jego ukochana to nie tylko piękna i seksowna kobieta, ale również inteligenta i wartościowa osoba.

Mało kto słyszał o Idze, ponieważ ukochana Dominika stara się nie wychylać. Jest szczęśliwa wraz ze swoją rodziną i nie potrzebuje rozgłosu. A z pewnością mogłaby go mieć, ponieważ jej uroda jest wyjątkowa przez co kamery z pewnością by ją pokochały. Być może również sprawdziłaby się w programie „Gogglebox. Przed telewizorem” razem ze swoim ukochanym. Mimo, że jest mamą trójki dzieci dba o swoje ciało i wygląda rewelacyjnie. Internauci nie mogą się powstrzymać od komentowania jej wyglądu.

Pilnuj tej swojej żony i bądź grzeczny dla niej. Bo dziewczyna jest taka ładna, że jest pewnie wielu adoratorów zabiegających o jej względy.”

Dominik Abus podkreśla, że nie musi martwić się o swoją małżonkę pod tym względem. Oboje ufają sobie na tyle, że nie muszą siebie kontrolować. Ponadto, Dominik nie raz wspominał podczas programu „Gogglebox. Przed telewizorem” swoją ukochaną w różnorodnych kontekstach. Przez co można było odnieść wrażenie, że w tym związku to ona nosi spodnie. Być może to właśnie Iga jest osobą, która scala całą rodzinę i dzięki niej są ze sobą tak blisko.