A wszystko za sprawą nowego filmu „Miłość ma cztery łapy”. Byli kochankowie grają... zakochaną w sobie parę. Kto wie, może dla tych dwojga jeszcze nie jest za późno, a pod wpływem czułych scen ich dawne uczucie odżyje?

Jak się dowiedział „Super Express”, właśnie ruszyły zdjęcia do nowej komedii romantycznej, w której Wieniawa gra postać Jowity. Antek natomiast zakochanego w niej Borysa. Filmowych bohaterów połączy miłość do psa. 

– Antek odgrywający postać Borysa będzie walczył o serce Julki, czyli filmowej Jowity. Jego największym konkurentem nie będzie jednak inny facet, a pies. Żeby tych dwoje mogło być razem, chłopak, który nie znosi zwierząt, musi być zaakceptowany przez czworonoga. Borys mimo niechęci do pupila swej wybranki zrobi wszystko, aby udowodnić swą miłość ukochanej – zdradza nam osoba z otoczenia aktora.

Co ciekawe, swego czasu Antek i Julia wspólnie adoptowali psa o imieniu Klasyk, który wniósł wiele radości w ich wspólne życie. Kto wie, może filmowy scenariusz połączy ich ponownie w życiu prywatnym? W końcu oboje znów są wolni, wiec może warto dać sobie jeszcze jedną szansę?

W pozostałych rolach zobaczymy też Michała Koterskiego (41 l.), Piotra Stramowskiego (33 l.) i Nikodema Rozbickiego (28 l.).