Niestety, żadna terapia nie przyniosła zamierzonego efektu, a Rachel z dnia na dzień coraz mniej ważyła, mimo stosowania zalet lekarzy. Jej narzeczony nie wiedział jak może jej pomóc. Gdy patrzył na swoją kobiete życia bardzo cierpiał, bo mimo chęci nie mógł w żaden sposób jej pomóć.

Uświadomił sobie, że mogą być to ostatnie miesiące ze swoją narzeczoną, więc chcąc spędzić z nią reszte życia rzucił prace, aby być z nią 24 godziny na dobę.

Niestety, trzy miesiące potem parze skończyły się pieniądze i popadli w długi. Jej narzeczony nie wyobrażał sobie zostawić samej Rachel, bo umarłby ze strachu, że gdy ten będzie w pracy jej się coś stanie.

Kobieta nagrała więc film, w którym opowiedziała swoją bardzo smutną historię i poprosiła ludzi o pomoc.

Rachel opowiedziała, że zmaga się z chorobą już od ośmiu lat. Ostatnie cztery lata spędziła w szpitalach i na przeróżnych terapiach. Niestety te terapie okazały się bezskuteczne. Jej narzeczony zrezygnował z pracy, aby móc całą dobę się nią opiekować.

Powiedziała, że jest gotowa, aby wygrać z chorobą, ale prosi ludzi o wsparcie.

Internauci nie byli obojętni, zareagowali od razu. Otworzono konto, na które szlachetni ludzie chcący pomóc wpłacali pieniądze, by dziewczyna wygrała z życiem.

Nie trzeba było długo czekać, by zebrać kwotę, która była wystarczająca, żeby opłacić leczenie Rachel w specjalistycznej klinice.

Na swoim profilu opublikowała swoje zdjęcie na którym widać, że powraca do życia, oczywiście wraz z podziękowaniami  dla  ludzi  którzy  jej  pomogli!

Teraz oboje wierzą, że wspólnymi siłami uda im się pokonać chorobę.

Dzięki temu, że Rachel odważyła się opowiedzieć o swojej chorobie, wiele osób przestało postrzegać anoreksję jako przejaw próżności i głupoty. To ciężka choroba, którą należy traktować bardzo poważnie.

Mocno trzymamy za nich kciuki!

Źródło: youtube.com