Gwiazda TVN-u Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan bardzo długo starali się o powiększenie rodziny. Gdy w końcu marzenie się spełniło i małżeństwo zaszło w ciążę, Małgosia chętnie dzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami rosnącego brzucha i przemyśleniami na temat swojej ciąży. Trzeci syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i pierwsze dziecko Radosława Majdana przyszedł na świat 10 czerwca.

Jako pierwszy radosną nowiną podzielił się ze światem szczęśliwy świeżo upieczony tata. Radosław opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia z synkiem i zdradził, że maluszek otrzymał imię Henryk - idealnie komponujące się z tradycyjnymi imionami dwóch synów Małgorzaty z poprzedniego małżeństwa, Tadeuszem i Stanisławem.

Sama gwiazda telewizyjna kazała swoim fanom czekać nieco dłużej na pierwsze zdjęcia z nowo narodzonym synkiem. Ale w końcu podzieliła się z internautami swoim szczęściem.

- Do Stasia i Tadzia dołączył Heniuś. mały Cud - napisała Rozenek-Majdan pod uroczymi zdjęciami z synkiem. 

Celebrytka dodała, że chłopiec został przez lekarzy nazwany Henrykiem Walecznym, nie zdradziła jednak na razie, dlaczego. Może to jednak sugerować, że podczas porodu pojawiły się pewne komplikacje. Najważniejsze jednak, że wszystko zakończyło się szczęśliwie i świeżo upieczeni rodzice mogą cieszyć się zdrowym synkiem.

- Zmienił nasz świat, a mnie i Radosława napełnił wielką wdzięcznością i miłością. Jeszcze chwilę tu zostaniemy, ale za jakiś czas wracam do synów, bo jak „każda Mama kocham wszystkie swoje dzieci, każde z osobna i każde najwięcej." - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.