Barbara Romaniuk zmarła na początku lutego na skutek nieszczęśliwego wypadku. Emerytka została śmiertelnie potrącona przez samochód dostawczy. Wiadomość o jej śmierci wstrząsnęła fanami programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Pani Basia była bowiem jedną z najbardziej lubianych uczestniczek show TTV.

Osoby związane z programem „Gogglebox” pożegnały ją za pośrednictwem Facebooka. Jednak aby jeszcze bardziej uczcić jej pamięć i podziękować za to, że z nimi była, zdecydowano się na jeszcze jeden, wyjątkowo wzruszający gest. 5 marca na antenę TTV wrócił kolejny sezon programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Jednak na początku, zamiast żartów, lektor odczytał kilka ciepłych słów o pani Basi. 

„Ale życie to nie tylko radości. Na początku lutego tragicznie zmarła Basia Romaniuk. Była z nami od samego początku, przez ponad 3 lata. I od razu została ulubienicą widzów. W naszej pamięci pozostanie jako serdeczna, pełna energii i zawsze uśmiechnięta pani Basia” – usłyszeliśmy na początku programu.

Przypomnijmy, że pani Basia trafiła do show TTV przez przypadek. Razem ze swoimi przyjaciółmi odpoczywała na ławce w parku, kiedy podeszła do nich osoba z produkcji i zaproponowała współpracę przy „Gogglebox”. Barbara Romaniuk niemal od razu stała się ulubienicą widzów. Trudno będzie ją zastąpić...