Radosław i Małgorzata czekają na synka

W grudniu Małgorzata i Radosław poinformowali, że spodziewają się pierwszego dziecka. Para wychowuje dwóch synów "Perfekcyjnej Pani Domu" z poprzedniego małżeństwa, ale marzyli o kolejnym dziecku. Od tego ogłoszenia, na profilu 41-latki króluje tematyka ciążowa.

Potomek "Majdanów" przyjdzie na świat już niedługo, więc w ich domu trwają ostatnie przygotowania. Tym razem Małgorzata pokazała Radka, który odkrył w sobie pasję do majsterkowania i skręca łóżeczko dostawne dla swojego synka:

Zostało już niewiele czasu...  Nawet stwierdziłabym, że bardzo niewiele, dlatego wykorzystujemy ostatnie chwilę, jak tylko się da. Śpioszki? ✔️ kupione. Pokoik? ✔️urządzony. Imię? ✔️wybrane. [...] Kołyska porusza się w rytm bicia serca, czyli 60 ruchów na minutę. Ps. Sama chciałbym mieć takie łóżko

Małgorzata Rozenek zdradziła więcej o terminie porodu

W komentarzach jedna z internautek zauważyła, że to już chyba trzecie łóżeczko w ich domu. Małgorzata Rozenek szybko sprostowała:

Są jeszcze dwa kosze mojżeszowe, 5 wózków i nie wiem dlaczego, 4 krzesełka do karmienia. Będzie czym się dzielić

Przy okazji fani zaczęli dopytywać, kiedy maleństwo przyjdzie na świat. Małgorzata Rozenek przyznała, że sama już się niecierpliwi:

Czekamy, aż jaśnie Pan mały Majdan sam zdecyduje. Ja od 3 dni jestem już w godzinie zero i nie ukrywam, że chciałabym już

Uważacie, że 5 wózków wystarczy małemu Majdanowi?