Łukasz i Oliwia byli bohaterami „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, którzy od początku wzbudzali największe zainteresowanie telewidzów. Na pierwszy rzut oka wyglądali na dobrze dobraną parę. W pierwszych chwilach po ślubie nie udało im się jednak złapać dobrego kontaktu. Cały czas wyglądali na nieco skrępowanych. Z czasem małżeństwo zaczynało się do siebie zbliżać. Pojawiła się nawet potrzeba bliskości. Oliwia i Łukasz często się przytulali i dawali sobie buziaki. Jednocześnie obydwoje unikali otwartego mówienia o uczuciach przed kamerą, a poważne tematy zazwyczaj zbywali żartami. Przez to ich związek bardzo długo był dla telewidzów jedną wielką niewiadomą.

W finałowym odcinku stało się jasne, że Oliwię i Łukasza połączyło silne uczucie. W ostatniej rozmowie z ekspertami programu podjęli jednogłośną decyzję o pozostaniu w małżeństwie.

Zaraz po emisji finałowego odcinka małżeństwo podzieliło się z fanami w mediach społecznościowych radosną nowiną. Okazało się, że spodziewają się dziecka.

Oliwia i Łukasz ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” zostali rodzicami

Dzisiaj Oliwia i Łukasz są już szczęśliwymi rodzicami. Ich syn przyszedł na świat 26 maja w Dniu Matki. Narodzinami dziecka dumna mama pochwaliła się fanom na Instagramie. Napisała, że zarówno ona jak i maleństwo czują się bardzo dobrze. Zdradziła też imię synka.

"Najlepszy prezent na Dzień Mamy, jaki mogłam sobie wymarzyć. Razem z Frankiem mamy się superancko i już nie możemy się doczekać, kiedy tata zabierze nas do domu” - napisała świeżo upieczona mama.

Łukasz jest dumny ze swojej żony

Łukasz udostępnił post swojej żony także na swoim profilu na Instagramie. W komentarzu pod zdjęciem rączki syna napisał, że jest bardzo dumny ze swojej żony.

„Kocham Was i dziękuję Ci kochanie. Jestem niesamowicie dumny z Ciebie!”- napisał Łukasz.

Z gratulacjami i życzeniami dla świeżo upieczonych rodziców pośpieszyli także internauci oraz uczestnicy wcześniejszych edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. „Gratulacje dla Rodziców! Niech maluszek zdrowo się chowa i dopełnia Waszą codzienność szczęściem i radością” - napisał Adrian Szymaniak, który razem ze swoją żoną poznaną w programie lada chwila doczeka się narodzin drugiego dziecka.

Oliwia i Łukasz byli jedną z par w programie, która cieszyła się największą sympatią telewidzów.

My również dołączamy się do życzeń!