Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w "DD TVN"

Agnieszka i Wojtek w sobotę połączyli się na żywo ze studiem "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedzieli, jak układał się ich związek po zakończeniu programu. To Agnieszka przeprowadziła się do Wojtka do jego mieszkania w Krakowie i znalazła już pracę, bo jest asystentką prezesa. Agnieszka przyznała, że jednak mieli chwile zwątpienia!

Nasze życie na serio zaczęło się po opuszczeniu ekipy telewizyjnej, nie było to usłane różami. To był ciężki rok - powiedziała.

Ale Wojtek dodał, że pokonali trudności!

Ale teraz jest dobrze i idziemy do przodu. Jeszcze 10 lat temu szukanie partnera przez internet było nie do pomyślenia, a nam się udało znaleźć partnera przed telewizję i jesteśmy szczęśliwi - mówił.

Para podkreśla, że ich związek ominęły słynne motylki w brzuchu, ale dzięki temu rozwijał się płynnie.

Mamy już swoje lata, wiec nie było motylków, sami pracowaliśmy na tę miłość - dodał Wojtek.

To nie wszystko - para planuje ślub kościelny i chce wyprawić drugie wesele!

Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" też jest w ciąży?

Agnieszka i Wojtek w "DD TVN" pochwalili się nową działalnością: otworzyli własny kanał na Youtube o nazwie "Życie od pierwszego wejrzenia", bo jak przyznali "sporo przeżyli i chcieliby się podzielić tym z ludźmi". Dodatkowo wielu fanów miało niedosyt, że program tak szybko się urywa i prosiło ich, by pokazali, jak rozwinął się ich związek po wyłączeniu kamer.

Aga i Wojtek poszli za ciosem i już nagrali pierwsze wideo! To właśnie ono wywołało nowe plotki - Agnieszka ma na nim granatową obcisłą bluzkę, a niektórzy fani zaczęli podejrzewać, że ona też jest w ciąży! Przypomnijmy, że już jedna para z tej edycji spodziewa się dziecka - Oliwia ma lada moment urodzić synka.

Wygląda na to, że tu też rodzina się powiększy - piszą fani.

Dodatkowo internauci zwrócili też uwagę na jej luźną sukienkę, którą miała podczas finału. Myślicie, że to przypadek? A może to po prostu dodatkowe kilka kg po kwarantannie, które ma prawie każdy z nas? ;) Agnieszka odpowiedziała na to pytanie! Sprawdźcie w galerii! Zobaczcie, jak teraz wygląda Agnieszka.

Wszystko przez to jedno niefortunne ujęcie...

Agnieszka na filmiku ma obcisłą bluzkę...

Jedna z fanek zapytała Agnieszkę wprost, czy jest w ciąży!
Na co Agnieszka odpowiedziała: Nie jestem w ciąży
No i wszystko jasne!