Osoby, o których przeczytasz poniżej, przyciągają uwagę innych ludzi swoim niezwykłym, unikalnym kolorem skóry. To dzięki temu stali się swoistą sensacją.

Connie Chiu

Pochodząca z Hong Kongu Connie Chiu, jest czwartym w kolejności dzieckiem i jako jedyna została dotknięta albinizmem. Zaraz po porodzie wraz z rodziną przeprowadziła się do Szwecji, gdzie dorastała, a później studiowała sztukę i dziennikarstwo. Gdy miała 24 lata zaczęła pracować jako modelka, a obecnie jest również cenioną wokalistką jazzową.

Nikia Phoenix


Lilac lips. #tbt

A post shared by Nikia Phoenix (@nikiaphoenix) on

Nikia Phoenix to amerykańska modelka, która wyróżnia się ciemną karnacją, naturalnie kręconymi włosami i piegami, które pokrywają całe jej ciało. Młoda dziewczyna została przez przypadek zauważona przez członka spółki produkującej markowe ubrania (Alternative Apparel), gdy siedziała w kawiarni. Niedługo później stała się twarzą kampanii reklamowej Coca-Coli.

Stephen Thompson

Stephen Thompson nigdy nawet nie marzył o karierze modela, los jednak zdecydował inaczej. Pewnego dnia Stephen przypadkiem poznał fotografa, który zachwycił się jego wyglądem. Zrobił mu kilka zdjęć, które od razu zostały wydrukowane w lokalnym czasopiśmie, i tak rozpoczęła się kariera Thompsona. Obecnie jego fotografie pojawiają się regularnie na łamach magazynów modowych, a sam Stephen promuje kampanie reklamowe różnych wiodących marek. W 2011 roku przystojny albinos był twarzą Givenchy.

Winnie Harlow


@graziauk ✨✨✨

A post shared by ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) on

Niepowtarzalny wygląd cierpiącej na bielactwo Winnie przyciągnął uwagę Tyry Banks. Gdy tylko zobaczyła profil instagramowy dziewczyny, natychmiast postanowiła zaprosić ją do udziału w 21. sezonie amerykańskiego Top Model. Winnie zajęła wtedy piąte miejsce. Aktualnie kobieta reklamuje markę Desigual.