"M jak miłość" odcinek 1520 - wtorek, 19.05.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Aleksandra użyje podstępu w 1520 odcinku "M jak miłość", żeby dostać na widzenie do Olka. Instynkt macierzyński każe jej natychmiast się z nim zobaczyć... Dlatego namówi Marcina (Mikołaj Roznerski), aby zgodził się z nią zamienić i spotka się z Olkiem! 

W areszcie Olek wreszcie wyzna matce całą prawdę na temat swojej zbrodni! Przyzna się, że to on zamordował Artura i absolutnie nie jest godzien odzyskania wolności. Co zrobi Aleksandra w obliczu dwóch tak strasznych wiadomości w 1520 odcinku "M jak miłość"?

M jak miłość, odcinek 1514: Aneta dla Olka posunie się do przestępstwa! Ich ślub będzie nieważny?

Stan psychiczny Olka będzie w 1520 odcinku "M jak miłość" fatalny i będzie znów skłonny przyznać się do winy, aby wreszcie swoje cierpienie zakończyć. Zwłaszcza, że zbliżać się będzie druga rozprawa sadowa, a Olek nade wszystko ma dość czekania. Matka zobaczy to wszystko na twarzy syna i zrozumie, że on już nie chce wyjść na wolność!

I dlatego Aleksandra zacznie błagać Olka, aby jednak nie poddawał się i... kłamał! Czy Olek na da się namówić matce na długą i trudną grę z prokuratorem w 1520 odcinku "M jak miłość"? Być może znów będzie próbował popełnić swój największy błąd i poddać się... 

Jeżeli Aleksandra nic nie zdziała z Olkiem w 1520 odcinku "M jak miłość", to jej syn faktycznie może dokończyć zywota za kratkami. Okaże się bowiem, że na swojego prawnika tez już nie będzie mógł liczyć... Jak rodzina Chodakowskich przetrwa 20 odcinek "M jak miłośc"?