Małgorzata Rozenek obecnie spędza czas z dziećmi i mężem na rajskich wakacjach. Na jej Instagramie pojawiło się kilka zdjęć z tej pięknej wyprawy. Jednak jedna fotografia wywołała wśród fanów niemałe kontrowersje. Powód? Chodzi o różaniec, który znajduje się na szyi Małgorzaty.

Wiesza sobie pani różaniec na szyi, a jest reprezentantką "rogatego"- napisała jedna z fanek.

Gwiazda nie wytrzymała szybko odpowiedziała:

Dobrze się czujesz?

Kobieta szybko postanowiła wyjaśnić, dlaczego zaatakowała Małgorzatę:

Jednak "pani majdanowa" chyba potraktowała to jako biżuterię, stąd też mój lekko kąśliwy komentarz (...). Chodzi o to, że ktoś obwiesza się różańcami, a reprezentuje wartości niezgodne z Kościołem Katolickim (...). Chcę wam tylko pokazać hipokryzję tych jakże idealnych super celebrytek (...). Ja pani Rozenek nie ubliżyłam, tylko stwierdziłam fakt.

Perfekcyjna pani domu odpowiedziała:

Nie wypowiadaj się proszę na mój temat. Szczególnie, jeżeli nie wiesz, co mówisz.

Dodała też:

Dziwi mnie tylko, że zamiast spędzać czas ze swoimi dziećmi w miłości, wolisz spędzać czas z obcymi w nienawiści (...). Tego się nawet czytać nie da.

Kobieta nie dawała za wygraną:

Nie ma pani żadnych merytorycznych argumentów, więc odpowiada pani na poziomie dziecka z podstawówki (...). Poza tym nie przypominam sobie, abyśmy były na "Ty". Kiedyś może była pani ikoną mody, stylu i dobrego smaku. Dziś kryzys wieku średniego robi jednak swoje. Idzie pani w złym kierunku.

Małgorzata Rozenek postanowiła ostatecznie zablokować kobietę.

Co myślisz o tej sytuacji? Po czyjej stronie jesteś?