Na Facebooku stacji TTV pojawiła się smutna wiadomość o śmierci pani Basi, bohaterki programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. „Wczoraj odeszła nasza ukochana Basia, bohaterka programu Gogglebox. Przed telewizorem. Zawsze uśmiechnięta, niezwykle ciepła. Wspaniała osoba. Brak słów, żeby wyrazić tęsknotę. Basiu, dziękujemy Ci” – można było przeczytać w emocjonalnym wpisie na Facebooku.  

Wczoraj odeszła nasza ukochana Basia, bohaterka programu Gogglebox. Przed telewizorem - Program TTV. Zawsze uśmiechnię...

Opublikowany przez TTV na 13 lutego 2018

Do tej pory nieznane były przyczyny śmierci pani Basi. Jednak serwis Teleshow ustalił, że bohaterka show TTV zmarła na skutek śmiertelnego potrącenia. Do zdarzenia doszło na warszawskiej Pradze. Jak piszą w internecie świadkowie wypadku, pani Basia przechodząc na zielonym świetle została potrącona przez samochód dostawczy. Mimo reanimacji, kobiety nie udało się uratować.

Tę informację potwierdziła także wnuczka pani Basi za pośrednictwem Facebooka. Przy okazji kobieta podziękowała wszystkim za liczne słowa otuchy, które jej rodzina otrzymała w ostatnich dniach. „Jeszcze raz dziękuję wszystkim widzom. Była wspaniałą kobietą, która zawsze miała uśmiech na twarzy. Kochała życie w pełni. Spoczywaj w pokoju” – napisała wnuczka pani Basi.

Cała rodzina chciałaby podziękować wszystkim za kondolencje. Wczoraj po południu doszło do tragicznego wypadku, w którym...

Opublikowany przez Ladii Romaniak na 13 lutego 2018

Panią Basię żegnają pogrążeni w żałobie przyjaciele z programu „Gogglebox” oraz jej wierni fani. „Bardzo mi smutno… bardzo mi przykro… nawet nie umiem tego opisać… będzie mi jej brakowało. Potrafiła sprawić, że człowiek uśmiechał się jak głupi do telewizora i od razu dzień stawał się lepszy” – zapewnia jedna z internautek. „Przykra wiadomość. Miałem okazję poznać Basię osobiście. Bardzo ciepła i ciagle uśmiechnięta osoba” – dodał inny fan „Gogglebox”.  

Przypomnijmy, że pani Basia wraz z trójką swoich przyjaciół trafiła do show TTV przez przypadek. Gdy emeryci relaksowali się na ławce w parku, podeszła do nich osoba z produkcji programu. Pani Basia, pan Józek oraz pani Regina bawili widzów do łez komentując popularne produkcje telewizyjne.

Będzie nam tego brakowało.