Kształt kobiecych nóg może zdradzić jak zachowuje się ona w łóżku. To nic niezwykłego, gdyż wszystko opiera się na zrozumieniu ludzkiej anatomii i hormonów.

Jak więc kształt kobiecych nóg definiuje jej seksualne zachowanie? Aby się o tym przekonać, powinnaś złączyć stopy i spojrzeć w lustro.

Typ A

Nogi są przyległe i jest między nimi tylko jedna przerwa rozpoczynająca się przy kostkach, a kończąca nieco wyżej niż połowa łydek. Istnieje przekonanie, że im mniejsza przerwa między nogami, tym bardziej rozluźniona będzie podczas seksu kobieta.

Z zasady, takie kobiety są bardzo delikatne. Przyciągają mężczyzn swoją filigranowością i kobiecością. Są też wstydliwe. Nie lubią przejmować inicjatywy i wolą aby to mężczyzna dominował. To może być niebezpieczne dla związku, gdyż większość mężczyzn szybko się nudzi. Dlatego, kobiety z takim typem nóg powinny starać się być bardziej aktywne.

Typ B

Nogi dotykają się tylko w jednym miejscu – przy kostkach. Takie kobiety lubią doznawać nowych doświadczeń. Są one odważne, żądne przygód w łóżku i nie boją się przejmować kontroli nad związkiem. Czasem, tak bardzo widoczna odwaga może odstraszać mężczyzn. Dlatego takie kobiety powinny nauczyć się kontrolować.

Typ C

Uda są blisko siebie, ale piszczele się nie dotykają. Kobiety z tego typu nogami są zwykle bardzo miłe i romantyczne, lecz jeśli dasz im wolną rękę, mogą pokazać pazurki.

Typ D

Nogi dotykają się na wysokości ud, kolan, łydek i kostek. To najczęstszy kształt nóg.

Takie kobiety zachowują się w łóżku naturalnie i tradycyjnie. Nie lubią zbytnio eksperymentować i wolą trzymać się kilku ulubionych pozycji. Jeśli jednak partner zechce wypróbować coś nowego, będą go w tym wspierać.

Mężczyźni lubią takie kobiety, gdyż wzmacniają one ich pewność siebie. Dodatkowo, tak szczupłe i kształtne nogi są atrakcyjne.

Źródło: betterme.tips