Jeśli chcesz poznać szczegóły, przeczytaj ten artykuł do końca i napisz co o tym sądzisz.

1. Pixie cut lub bardzo krótkie włosy

Źródło:wikipedia

Jesteś towarzyska, miła, uprzejma i pewna siebie. Uwielbiasz poznawać nowe osoby i nawiązywać przyjaźnie. Spełniasz się w swojej pracy, która pozwala Ci wykazywać się inteligencją. Nie boisz się wyzwań i doskonale potrafisz się kontrolować. Nie oznacza to jednak, że nie zdarzają Ci się drobne wpadki, gdyż czasami podejmujesz zbyt pochopne decyzje.

2. Bob lub włosy lekko poniżej brody

Źródło:flickr.com

Jesteś bezpośrednia i zawsze mówisz prawdę, nieważne jak bolesna by ona nie była. Umiesz znaleźć równowagę między życiem osobistym i zawodowym. Jesteś nieustraszona i dobrze zorganizowana. Nie znosisz rutyny, nie masz kompleksów i uwielbiasz próbować nowych rzeczy. Czasami zdarza Ci się najpierw działać, a dopiero potem zastanawiasz się, czy decyzja była słuszna.

3. Lob lub włosy do ramion

Źródło: wikipedia

Jesteś zadowolona ze swojego eleganckiego i kobiecego wyglądu. Lubisz rozmawiać, a Twoje naturalne piękno przyciąga wszystkich, których spotkasz na swojej drodze. Uwielbiasz wyzwania i nowe projekty. Przyjaciele widzą w Tobie ekspertkę od nawiązywania i pielęgnowania znajomości.

4. Długie lub bardzo długie włosy

Źródło: wikipedia

Jesteś osobą ostrożną i bardzo cierpliwą. Jednocześnie masz duszę prawdziwej marzycielki, a w miłości szukasz relacji długoterminowych. W związku dajesz z siebie wszystko, ale równocześnie jesteś bardzo wymagająca i nie potrafisz się zadowolić byle czym. Umiesz walczyć o swoje marzenia, dlatego jesteś gotowa na poświęcenia, by osiągnąć wyznaczony cel. Twoja wytrwałość pomaga Ci realizować plany i zamierzenia.

Źródło:brightside.me