1.1. Milla Jovovich i Ever Gabo Anderson

Modelka i aktorka Mila Jovovich i reżyser Paul Anderson mają 2 córki: 4-letnią Dasiel Edan i 12-letnią Ever Gabo.

2.2. Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt

Shiloh była pierwszym biologicznym dzieckiem Angeliny Jolie i Brada Pitta. Dziś ma ona niespełna 13 lat. Mimo krótkich włosów i luźnego stylu, wiele osób twierdzi, że przypomina ona swoją mamę.

3.3. Beyoncé i Blue Ivy Carter

Najstarsza córka piosenkarki i rapera Jay-Z to bardzo popularne dziecko. Blue Ivy często pojawia się na koncertach rodziców.

5.4. Victoria i Harper Seven Beckham

7-letnia Harper Seven to najmłodsza córka piłkarza Davida Beckhama i projektantki Victorii Beckham. Od samego urodzenia rodzice nie kryli dziewczynki przed obiektywami aparatów.

6.5. David i Cruz Beckham

Cruz to najmłodszy z braci Beckham. Otrzymał on imię po bliskim przyjacielu rodziny, aktorze Tomie Cruise.

7.6. Drew Barrymore i Olive Barrymore-Kopelman

Aktorka i jej partner mają 2 córki: 8-letnią Olive, i 5-letnią Frankie. Sama Drew zadebiutowała na ekranie gdy miała zaledwie 11 miesięcy, ale nie chce aby jej córki poszły w jej ślady, a przynajmniej nie tak wcześnie.

8.7. Kim Kardashian i North West

5-letnia North, najstarsza córka rapera Kanye Westa i celebrytki Kim Kardashian to modna dziewczynka, która często obraca się w centrum zainteresowania mediów.

9.8. Jennifer Lopez i Emme Maribel Muñiz

W 2008 roku muzyk Marc Anthony i piosenkarka Jennifer Lopez doczekali się bliźniąt, Maximiliana Davida i Emme Maribel. Ich mama często zamieszcza rodzinne zdjęcia w internecie.

10.9. Jessica Simpson i Maxwell Drew Johnson

7-letnia Maxwell to najstarsza córka sportowca Erica Johnsona i piosenkarki Jessiki Simpson. Para ma też młodszego o rok syna, Ace'a, a niedawno doczekała się kolejnej córki.

11.10. Jennifer Garner i Violet Affleck

Najstarsza córka Bena Afflecka i Jennifer Garner ma 14 lat. Jej rodzice unikają wrzucania zdjęć dziewczynki do internetu, ale na rzadkich zdjęciach wykonanych przez paparazzi doskonale widać podobieństwo między Jennifer i Violet.

12.11. Josh Duhamel i Axl Jack Duhamel

Gdy syn Josha Duhamela i piosenkarki Fergie przyszedł na świat, szybko stał się obiektem zainteresowania mediów za sprawą niecodziennego imienia. Jego inspiracją był oczywiście wokalista Guns N' Roses, Axl Rose.

13.12. Orlando i Flynn Bloom

Rodzice 8-letniego Flynna, Orlando Bloom i Miranda Kerr robią co mogą by chronić syna przed mediami. Nie znajdziecie jego zdjęć na profilach internetowych aktora i modelki, ale paparazzi udało się zrobić kilka fotografii, które dobrze pokazują podobieństwo między ojcem i synem.

Źródło: brightside.me