"M jak miłość" odcinek 1498 - poniedziałek, 2.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Czy Joasia i Leszek z "M jak miłość" wrócą do siebie i wezmą ślub? Los połączy ich w wyjątkowo nieszczęśliwych okolicznościach kiedy w 1498 odcinku "M jak miłość" Leszek wróci z USA, by powiedzieć ukochanej prawdę o liście, który ponoć dostała od Małgosi (Joanna Koroniewska).

Z przykrością stwierdzi, że list napisała Nina (Agnieszka Judycka). Chora na depresję była kochanka Leszka chciała w ten sposób zranić rywalkę, wystraszyć i doprowadzić do tego, że już nigdy nie będzie z Krajewskim.

- Joasiu, przede wszystkim chciałem cię przeprosić. Miałaś rację, sto procent racji… To Nina napisała tamten list. Nienawidzi cię, bo wie jak bardzo ja cię kocham.

W 1498 odcinku "M jak miłość" Leszek kolejny raz zapewni Joasię, że jest dla niego najważniejsza, że jest miłością jego życia.

Te słowa sprawią, że setce Joasi w 1498 odcinku "M jak miłość" znów zadrży. Nie będzie w stanie ukryć przed Krajewskim, że wciąż bardzo go kocha. Nie ma da mu jednak żadnej nadziei, że do niego wróci.

Wizyta Leszka w domu na Wietrznej w 1498 odcinku "M jak miłość" wzbudzi taką wściekłość Wojtka, że przetnie opony w samochodzie Krajewskiego. I doprowadzi do wypadku ukochanego Joasi! Na wieść o tragedii Asia natychmiast pojedzie do szpitala. Leszek, tylko z niegroźnymi obrażeniami, tak się ucieszy z jej odwiedzin, że podaruje jej pierścionek zaręczynowy.

- Nie mogę go przyjąć…

W 1498 odcinku "M jak miłość" Leszek wyzna Joasi, że kupił go dawno temu, jak tylko się poznali. Od początku miał nadzieję, że kiedyś wezmą ślub i zostanie jego żoną. - Musisz… Kupiłem go już jakiś czas temu. Właściwie zaraz po tym, jak się poznaliśmy... Szczerze wierzę, że będziemy kiedyś razem i zostaniesz moją żoną... I chcę, żebyś go miała. Proszę, weź go… Zrób to dla mnie, na dobrą wróżbę…

Zaskoczona oświadczynami Joasia w 1498 odcinku "M jak miłość" przyjmie pierścionek, ale nie włoży go na palec. Będzie miała wątpliwości czy powiedzieć "tak". Głównie ze względu na Wojtka, który nienawidzi Krajewskiego. A dzieci i rodzina są dla Joasi najważniejsze!