Oczko w głowie mamy

Dagmara Kaźmierska nie ukrywa, że syn jest dla niej najważniejszy. W odcinkach wielokrotnie mogliśmy przekonać się o tym, jak czule o nim mówi. Długo jednak nie wyjawiała tajemnicy związanej z jego imieniem. Dopiero w rozmowie z Vogule Poland powiedziała, dlaczego tak z mężem nazwali dziecko.

Imiona dla syna wybrał mąż, który ma duszę wojownika. Ja miałam przygotowane imiona tylko dla dziewczynki. Początkowo miał być Evander. Ostatecznie został Conan Shingoo

Studniówkowy okres

Początek roku to dla maturzystów wyjątkowy czas. Szykują się nie tylko do zbliżającego się egzaminu dojrzałości, ale planują studniówkową zabawę. Do tego grona należy także Conan. Syn "Królowej Życia" kilka dni temu dodał zdjęcia z balu. Od razu posypały się komplementy. 18-latek wyróżniał się na tle swoich kolegów nietypowym ubiorem. Wcale nas to nie dziwi, ponieważ.. niedaleko pada jabłko od jabłoni.

WOW! Ale macho!

Bosko i pięknie! Najlepiej ubrany, kozak!

Conanek, dobra stylóweczka - jak Hugh Hefner!

Po prostu wymiatasz!

Zdjęcie skomentowała także sama Dagmara, której podobało się to, jak wyglądali wszyscy chłopcy:

CHŁOPCY Z FERAJNY!

Przejrzycie galerię poniżej, aby sprawdzić, jak wyglądał Conan na studniówce. Czy Waszym zdaniem wypada w takim kolorze pojawić się na balu? A może najważniejsze powinno być to, aby każdy czuł się dobrze w swojej skórze w tak ważnym dniu?