Do tragedii doszło w miniony weekend w Brownhills w hrabstwie West Midlands. Około godziny 20:15 czasu lokalnego, niespełna godzinę przed przyjazdem policji, 54-letni Bill Billingham opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie swojej córeczki. Fotografię, na której widać uśmiechniętą Mylee jedzącą pizzę, opatrzył komentarzem: "Pizza w łóżku". Matka 8-latki, która od jakiegoś czasu jest w separacji z mężem, polubiła post, nie mając pojęcia, jaki koszmar spotkał jej córkę. To właśnie ona dokonała makabrycznego odkrycia i zaalarmowała sąsiadów.

Wezwani na miejsce funkcjonariusze, znaleźli w domu nieprzytomną 8-latkę i jej ojca z ranami kłutymi brzucha. Dziewczynka zmarła w szpitalu. Według ustaleń śledczych, 54-latek po zadaniu śmiertelnych ciosów nożem córce, próbował następnie popełnić samobójstwo. Jak donosi Daily Mail, mężczyzna niedawno został zwolniony z pracy w fabryce.

Dziennikarze ustalili, że zabójca jest bratem Marka Billinghama, jednej z gwiazd popularnego w Anglii show "SAS Who Dares Wins", w którym występują byli żołnierze Sił Specjalnych. Mark Billingham jest też byłym ochroniarzem takich gwiazd jak Brad Pitt, Angelina Jolie czy Tom Cruise.

Sąsiedzi 54-latka nie mogą uwierzyć w to co się stało. - On i Tracey rozstali się, ale on był całkowicie oddany piątce swoich dzieci - mówią w rozmowie z Daily Mail.

Mark Billingham poprosił o uszanowanie prywatności rodziny i odmówił komentarza w tej sprawie.