"M jak miłość" odcinek 1494 - poniedziałek, 17.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1494 odcinku "M jak miłość" o stan Pawła zacznie poważnie martwic się Basia. Rozbity emocjonalnie Zduński nie będzie już wiedział, czy kocha Kingę, czy bardziej doskwiera mu po prostu samotność. Być może z powodu tych rozterek zerwie nawet kontakty z rodziną!

Na szczęście jednak Paweł w 1494 odcinku "M jak miłość" tak naprawdę nie będzie sam. Rozumna i empatyczna Basia zauważy, co się z nim dzieje i przejdzie do akcji pomocowej! W plan wciągnie swoją przyjaciółkę Laurę (Laura Nowak). I tak razem dziewczynki uradzą, że jest sposób idealny na pociszenie Pawła!

Czy Basi uda się wyswatać Pawła z mamą Laury w 1494 odcinku "M jak miłość"? Wydaje się, że tak, a na pewno dojdzie do spotkania, które dziewczynki zorganizują pod pretekstem prośby o pomoc w robieniu plakatu do szkoły.

Karolina (Renata Gosławska) i Paweł dość łatwo przejrzą w 1494 odcinku "M jak miłość" plany dziewczynek. Może jednak spodoba im się zupełnie nieplanowa randka w ciemno?

Tak, ale raczej następnym razem, bo w 1494 odcinku "M jak miłość" spisek przyjaciółek bardziej... zirytuje ich rodziców... A jednak będziemy widzieli, że atrakcyjna Karolina wpadnie Pawłowi w oko, może więc właśnie poznamy jego nową kochankę?

Kim jest Renata Gosławska - Karolina z "M jak miłość"?

Nową postać w "M jak miłość" zagra 38-letnia aktorka, śpiewaczka i reżyserka teatralna, Karolina Gosławska.

Fanom seriali nana jest dotąd z ról w "39 i pół tygodnia" - tu epizodycznie pojawiła się na ekranie jako klientka Festera. Widzowie TVP mogli zapamiętać Gosłwską z produkcji  "Za marzenia" - tu grała Agatę, partnerkę Ingi.