1.Jeff Bridges i Suzie Geston, razem od 43 lat

Jeff Bridges poznał swoją żonę podczas produkcji filmu w Montanie. Suzie odmówiła jednak zaproszeniu na pierwszą randkę, a ich znajomość przerodziła się w coś więcej dopiero przy drugim spotkaniu. Para jest ze sobą od 1977 roku.

2.Kevin Bacon i Kyra Sedgwick, razem od 32 lat

Sławny aktor i muzyk spotkał swoją przyszłą żonę, Kyrę, na planie filmu „Lemon Sky,” gdzie odgrywała ona jedną z ról. Kevin i Kyra zakochali się w sobie, a w 1988 roku stali się małżeństwem. Doczekali się dwójki dzieci.

3.Tom Selleck i Jillie Mack, razem od 33 lat

Będąc w trakcie kręcenia filmu w Londynie, aktor udał się do teatru na musical „Koty.” To tam poznał 25-letnią aktorkę i tancerkę, Jillie Joe Mack, z którą do dziś tworzy szczęśliwy związek. Para mieszka na wybudowanym przez aktora ranczu, z dala od zgiełku Kalifornii.

4.Samuel L. Jackson i LaTanya Richardson, razem od 40 lat

Samuel i LaTanya są małżeństwem od 1980 roku. Zapytana o sekret ich szczęśliwego związku, aktorka powiedziała, że najważniejsze jest otwarte serce i dużo pracy. „Wspierajcie się nawzajem i nigdy nie przestawajcie nad sobą pracować.”

5.Tina Turner i Erwin Bach, razem od 34 lat

Od lat 90 aż do kilku lat wstecz, aktor i muzyk Erwin Bach był w nieformalnym związku z Tiną Turner. Dopiero w 2013 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Wspominając ich pierwsze spotkanie, Tina wyznała, że rozpaczliwie szukała wówczas uczucia. Gdy poznała Erwina, była to miłość od pierwszego wejrzenia.

6.Oprah Winfrey i Stedman Graham, razem od 34 lat

Niekwestionowana królowa telewizji spędziła ponad 30 lat u boku autora i biznesmena, Stedmana Grahama, a ich miłość wciąż kwitnie. Nigdy też nie wstydzili się przed okazywaniem sobie uczuć publicznie. Choć para zaręczyła się w 1992 roku, do dziś nie stanęła przed ołtarzem.

7.Denzel i Pauletta Washington, razem od 37 lat

Kolejna niewzruszona para w Hollywood to Denzel Washington i jego ukochana żona Pauletta. Aktorzy poznali się podczas pracy nad filmem, ale wówczas łączyła ich tylko zawodowa znajomość. Dopiero kilka lat później, gdy zobaczyli się ponownie na przyjęciu, między nimi zaiskrzyło.

8. Jamie Lee Curtis i Christopher Guest, razem od 36 lat

Jamie i Christopher pobrali się w 1984 roku. Aktorka wyznała, że gdy zobaczyła zdjęcie Guesta z filmu „Oto Spinal Tap” powiedziała do swojej przyjaciółki „Kiedyś wyjdę za tego faceta.” Tak też zrobiła. Para adoptowała dwójkę dzieci i do dziś tworzą kochającą rodzinę.

9.Bryan Cranston i Robin Dearden, razem od 31 lat

Odtwórca kultowej roli Waltera White'a z serialu „Breaking Bad” jest mężem aktorki Robin Dearden od 1989 roku. Cranston wyznał w wywiadzie, że sekretem ich wieloletniego związku jest terapia dla par. W razie problemów uczęszczają oni do specjalisty zarówno wspólnie jak i osobno, dzięki czemu ich związek jest niczym monolit.

10.Kirk Douglas i Anne Buydens, razem od 66 lat

Najwierniejsza i najdłuższa stażem para w Hollywood to Kirk Douglas i Anne Buydens. Pobrali się oni w 1954 roku i doczekali się dwójki synów. W 2004 roku, para odnowiła przysięgnę małżeńską, a dziś Kirk i Anne mają już odpowiednio 103 i 100 lat.

Źródło: brightside.me