Basia Kurdej-Szatan najbardziej znana jest z roli w serialu „M jak miłość”, ale oprócz gry w serialach pojawia się także na deskach teatralnych i dużym ekranie. Aktorstwo jest jedną z jej największych pasji, ale nie jedyną. Basia uwielbia także śpiewać i tańczyć. Jej taneczne popisy można było podziwiać podczas 10. edycji programu „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. Basia zajęła wysokie 2. miejsce i udowodniła wszystkim, że na tanecznym parkiecie czuje się jak ryba w wodzie. Jej mąż, Rafał Szatan także jest muzycznie uzdolniony. Ale okazuje się, że w rodzinie Basi jest więcej utalentowanych osób.

Wspólny projekt sióstr Kurdej

Ostatnio Basia pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciami ze swoją starszą siostrą. Nie wszyscy wiedzieli, że Kasia Kurdej-Mania też jest aktorką.


Wyświetl ten post na Instagramie.

#nadchodzicośnowego ☄️#sisters

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Zdjęcia Basi opatrzone są hashtagami: "Nadchodzi coś nowego" i "Sisters". Na razie nie zdradziła fanom nic więcej. Można się jedynie domyślać, że siostry szykują jakiś wspólny artystyczny projekt.

Rąbka tajemnicy uchyliła natomiast Kasia, która na swoim profilu na Instagramie zdradziła więcej szczegółów związanych ze współpracą z siostrą.


Wyświetl ten post na Instagramie.

Jakiś czas temu postanowiliśmy coś razem stworzyć. Siostry i mężowie/szwagrowie. Nasze wizje artystyczne idealnie zgrały się z pomysłem na wystawę fotografii i wyobraźnią niezwykłego artysty fotografa @lawrynowicz_official ???? Już w marcu Maksymilian Ławrynowicz zaprosi wszystkie wrażliwe dusze na magiczną wystawę. Wszystko inspirowane słowiańskimi legendami. Korzenie.. opowieści... duchy.. czarownice.. strzygi.. cierpiętnice... Nasza piosnka „Matka” ma zaszczyt być motywem przewodnim promującym to niezwykłe wydarzenie????????????????????????⏳????????⚰️ #fotografia #makingof #słowiańskie #legendy #duch #czarownica #babajaga #mity #węże #demony #siostry #siostrykurdej #teledysk #promo #cotobędzie #mamomojamalowana #cudnyczas makeup @fluwia @sky_grrr hairstyle @stasiekm @dawid_anger stylizacja @munchkins.staff pomysł i reżyseria @lawrynowicz_official muzyka @rafal.szatan_this_is_me

Post udostępniony przez Katarzyna Kurdej (@innkamania)

„Jakiś czas temu postanowiliśmy coś razem stworzyć. Siostry i mężowie/szwagrowie. Nasze wizje artystyczne idealnie zgrały się z pomysłem na wystawę fotografii i wyobraźnią niezwykłego artysty fotografa @lawrynowicz_official. Już w marcu Maksymilian Ławrynowicz zaprosi wszystkie wrażliwe dusze na magiczną wystawę. Wszystko inspirowane słowiańskimi legendami. Korzenie... opowieści... duchy... czarownice... strzygi... cierpiętnice... Nasza piosnka „Matka” ma zaszczyt być motywem przewodnim promującym to niezwykłe wydarzenie” - napisała Katarzyna Kurdej-Mania.

Chociaż wystawę niezwykłych fotografii będzie można odwiedzić dopiero w marcu, już teraz w mediach społecznościowych można zapoznać się z kilkoma zdjęciami.

Kim jest Katarzyna Kurdej-Mania?

Katarzyna Kurdej-Mania jest starsza od Basi o 5 lat. W tym roku będzie obchodzić 40. urodziny. Nie wszyscy pewnie wiedzieli, że Kasia tak samo jak jej siostra jest aktorką. Skończyła Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Od 2004 roku regularnie występuje na deskach Teatru Muzycznej w Gdyni. Współpracowała też z Teatrem Wybrzeże. Epizodycznie występowała także w telewizji. Można ją było zobaczyć m.in. w serialach „Lokatorzy” czy „Sąsiedzi”. Występowała także w programie „Szansa na sukces” i wygrała odcinek z udziałem zespołu Mazowsze.

Dostrzegacie podobieństwo pomiędzy siostrami?