1. Nowa miłość

Właśnie poznałaś kogoś wyjątkowego i jesteś nim zauroczona. Każdy dotyk jest niepowtarzalny, każdy pocałunek elektryzujący. Zapamiętaj to uczucie, bo jest ono wyjątkowe i ulotne.

2. Ustatkowanie się

Czujesz, że wasz związek jest poważy i jesteś gotowa do pełnego poświęcenia. Na tym etapie, pary zwykle wprowadzają się do siebie, spędzając razem większość czasu. W euforię zaczyna wkradać się rutyna.

3. Pojawia się rutyna i rozczarowanie

Wciąż żywisz uczucia do swojej drugiej połówki, ale coś się zmieniło. Nie masz już tej ekscytacji i świeżości, zaczynasz czuć się uwięziona w rutynie. To najtrudniejszy moment związku – jeżeli uda się wam go przezwyciężyć, czeka was świetlana przyszłość.

4. Stabilizacja

Na tym etapie czujesz się w związku bardzo pewnie i komfortowo. W pełni ufasz swojemu partnerowi, opierając się na znajomości, a nie zauroczeniu. Wzajemnie szanujecie swoją prywatność i upodobania.

5. Poświęcenie

Jeśli dotarliście do tego momentu, gratulacje, jesteście parą na całe życie. Nie tęsknicie już za romantycznymi pierwszymi krokami, gdyż czujecie się komfortowo z postępem waszego związku. Zaakceptowaliście również fakt, że jesteście idealni w swojej niedoskonałości. Pokazaliście, że prawdziwa miłość przezwycięża wszelkie przeciwieństwa.

Źródło: brightside.me