M jak miłość. Roznerski ze śliczną blondynką u boku! Co na to Kalska?

Iza z "M jak miłość, czyli Adriana Kalska zdaje się na swoim Instagramie nie zauważać, że jej ukochany w serialu i w życiu pokazuje zdjęcia ze śliczną młodziutką blondynką? Skąd ten spokój u Kalskiej?

Dziewczyny zapewne dobrze się znają, bo blondynka na kanapie z Roznerskim, czyli Marcinem z "M jak miłość" również ma na nazwisko Roznerska i zna Mikołaja od... urodzenia. To jego siostra, Agata!

Również na swoim Instagramie siostra Mikołaja chwali się zdjęciami z przystojnym bratem. Para opisuje słodkie niedziele, a nawet chwalą się zdjęciami z dzieciństwa.

Fani Marcina z "M jak miłość" komentują zdjęcia ze ślicznej blondynką ładnych kilka lat temu tak:

- Śliczna dziewczynka!

- Takie pamiątki są najlepsze!

- Chyba musiał Cię ktoś porządnie wycałować... Z takiego brzydkiego kaczątka w takiego łabędzia - ten komentarz dotyczy tego, jak zmienił się Mikołaj od czasów szkolnych.

Fani pytają tez, jak teraz wygląda Agata Roznerska - odpowiedź na to pytanie znajdujemy na jej profilu na Instagramie.

Jak wam się podoba siostra Mikołaja Roznerskiego? Czyżby brat właśnie przecierał dla młodszej siostrzyczki drogę do wielkiej kariery? Urodą bratu dziewczyna na pewno nie ustępuje, więc być może niebawem nazwisko Roznerski będzie oznaczało w show biznesie dwa razy więcej!


Wyświetl ten post na Instagramie.

Tak się bawią Roznerscy #monday

Post udostępniony przez Agata Roznerska (@roznel_dzik)