1.Graylee Mae, 3 lata (Stany Zjednoczone)

Graylee to najstarsza córka gracza futbolu amerykańskiego, Lance'a Moore'a. Swoją niezwykłą urodę odziedziczyła po mamie.

2.Violetta Antonova, 4 lata (Rosja)

Violetta ma za sobą już kilka pokazów mody i reklam. Uwielbia być w centrum uwagi na scenie.

3.Arisha Lebedeva, 5 lat (Rosja)

Arisha to córka sławnej modelki, Eleny Perminovej. Od młodego wieku idzie w ślady swojej mamy.

4.Jare Ijalana, 6 lat (Nigeria)

Jare stała się sławna przez przypadek: Nigeryjski fotograf, Mofe Bamuyiwa zrobił jej parę zdjęć do swojego projektu, który opublikował w sieci. Zdjęcia szybko zdobyły ogromną popularność.

5.Liza Tolmacheva, 6 lat (Rosja)

Długie blond włosy i niebieskie oczy Lisy imponują każdemu. Dziewczynka lubi tańczyć, śpiewać i chciałaby zostać aktorką.

6.Cooper Lunde, 6 lat (Korea Południowa)

Dzięki przenikliwemu spojrzeniu i długim rzęsom, Cooper stał się jednym z najpopularniejszych dzieci w Korei Południowej. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 250 tysięcy osób.

7.Jordyn Reinle, 7 lat (Stany Zjednoczone)

Ta siedmiolatka jest jedną z najpopularniejszych modelek w Stanach. Regularnie pojawia się ona na pokazach i pracuje z wieloma gigantami świata mody.

8.Ava Marie i Leah Rose, 8 lat (Stany Zjednoczone)

Te dziewczynki stały się sławne za sprawą swojej mamy, która zaczęła publikować ich zdjęcia w sieci. Siostry zwróciły uwagę agencji mody i otrzymały kontrakt.

9.Anna Pavaga, 9 lat (Rosja)

Anna bierze udział w reklamach odzieży i innych produktów odkąd skończyła 4 lata. Ma ona też na koncie kilka występów w teledyskach.

10.Alisa Samsonova, 12 lat (Rosja)

Alisa pracowałą już z ogromnymi markami, między innymi Armani Junior, Monnalisa, i Liu Jo.

11.Sofiya Razuvaeva, 12 lat (Rosja)

12-latka często porównywana jest do Natalii Vodianovej. Dziewczynka pojawiała się już w magazynach i katalogach, brała udział w programach telewizyjnych, i prowadzi własny blog na YouTube.

12.Lara i Mara Bawar, 12 lat (Brazylia)

Lara i Mara są albinoskami. Wraz ze starszą siostrą, biorą one udział w wielu projektach świata mody. Współpracowały między innymi z Nike i Baazar Kids.

13.Meika Woollard, 14 lat (Australia)

Meika pracuje jako modelka odkąd skończyła 3 lata, i zdążyła już pojawić się jako twarz praktycznie każdej większej marki odzieżowej w Australii.

14.Jade Weber, 14 lat (Stany Zjednoczone)

Jade została modelką przez przypadek: dziewczynka została zauważona przez fotografa, który zasugerował jej mamie aby ta zabrała ją do agencji mody. Jedną z pierwszych poważnych okazji Jade były sesje dla H&M i Vogue Italia.

Źródło: brightside.me