Dagmara Kaźmierska jest bohaterką programu „Królowe życia”. To jedna z najbardziej wyrazistych uczestniczek reality-show. Widzowie pokochali ją za niecodzienne podejście do życia, poczucie humoru, niewyparzony język i bezpośredniość.

Dagmara Kaźmierska od lat przyjaźni się z Jackiem

Razem z Dagmarą w programie występuje jej syn – Conan, oraz przyjaciele: Edyta i Jacek. Od kiedy do mediów przedostały się informacje, że w życiu Kaźmierskiej pojawił się nowy mężczyzna, zaczęto spekulować kim jest jej wybranek. Fani „Królowych życia” podejrzewali, że może nim być właśnie Jacek, z którym Dagmara od wielu lat się przyjaźni. W programie doskonale widać, że obydwoje nadają na tych samych falach.

W programie „W łóżku z Oskarem” dla WP „Królowa życia” zdementowała te plotki. Wyjaśniła, że Jacek jest jedynie jej dobrym kumplem. Nie ukrywała jednak, że swojego nowego mężczyznę darzy ogromną miłością.

- W moim przypadku nie jest dobrym określeniem, że się zakochałam… Ja bardzo kocham – wyznała Dagmara w rozmowie z Oskarem Netkowskim. - Zakochać to się można w obrazie, a ja kocham… całą sobą – dodała.

Kim jest partner Dagmary Kaźmierskiej?

„Królowa życia” nie chciała zdradzić, kim jest jej ukochany, ale uchyliła rąbka tajemnicy i opowiedziała o tym, jaki jest.

Okazało się, że nowy mężczyzna jest od niej o 2 lata młodszy. Dagmara rozpływała się nad jego zaletami. - Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi wszystkie moje jazdy. Kocha mnie. Jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził – powiedziała Kaźmierska uśmiechnięta od ucha do ucha. Dodała też, że jej partner jest do tego szalenie przystojny.

„Królowa życia” planuje ślub

Wygląda na to, że Dagmara bardzo poważnie traktuje swój związek. W rozmowie z Oskarem zdradziła, że za jakiś czas stanie na ślubnym kobiercu. Co prawa nie dostała jeszcze pierścionka zaręczynowego, ale jest to kwestią czasu.

- Jeszcze nie ma pierścionka, ale myślę, że niebawem będzie. Ślub też będzie – powiedziała.

Wyjaśniła też, dlaczego nie chce mówić o tym, kim jest jej partner. Ze względu na to, że jest osobą publiczną i media interesują się jej życiem, postanowiła tą jedną część swojego życia zatrzymać dla siebie.

- Muszę mieć coś dla siebie. Ja nie mogę wszystkiego pokazywać ludziom. Tą jedną rzecz muszę mieć dla siebie – wyjaśniła.

Jesteście ciekawi kim jest partner Dagmary?