Keira Knightley

Uśmiech aktorki jest tak czarujący, że nikt nie zwraca uwagi na jej zęby, które nie są tak równe jak w przypadku większości gwiazd.

Sandra Bullock

Nad lewym okiem Sandry Bullock znajduje się blizna, której aktorka nabawiła się w dzieciństwie, gdy podczas zabawy potknęła się i rozcięła twarz na kamieniu.

Jane Seymour

Jedna z filmowych partnerek Jamesa Bonda przyszła na świat z różnobarwnością tęczówki – jej oczy mają różny kolor.

Tyra Banks

Podczas pisania swojej książki, Tyra Banks zmagała się z dużą ilością stresu. W rezultacie, przestała przestrzegać diety i zachorowania na łysienie plackowate – chorobę skutkującą niekontrolowanym wypadaniem włosów.

Padma Lakshmi

Popularna amerykańska prezenterka padła ofiarą wypadku samochodowego w wieku 14 lat. Blizna na jej prawym ramieniu jest pozostałością tego przykrego zdarzenia.

Ruby Rose

Ruby wyznała na swoim profilu na Instagramie, że zmaga się z trądzikiem. Regularnie konsultuje się ona z dermatologiem by zminimalizować problem.

Gaspard Ulliel

Blizna na policzku aktora to pozostałość z czasów dzieciństwa. W wieku 6 lat, wpadł on na pomysł by spróbować dosiąść śpiącego dobermana. Zaskoczone zwierze nie podzielało jednak entuzjazmu Gasparda i ugryzło go w twarz.

Kate Moss

Choć może to wydawać się dziwne, jedna z najpopularniejszych modelek świata ma krzywe nogi.

Catherine Zeta-Jones

Niewielka blizna na szyi Catherine to pozostałość po zabiegu tracheotomii, który aktorka przeszła w trakcie choroby.

Jeremy Renner

Fani Jeremy'ego zauważyli, że aktor ma nienaturalnie duże płytki paznokciowe.

Źródło: brightside.me