Na miłość nigdy nie jest za późno, jak przekonali widzów uczestnicy poprzedniej edycji programu "Sanatorium miłości" emitowanego na TVP1. Dla niektórych seniorów, jest to szansa na zdobycie miłości życia i zaczęcie zupełnie nowego etapu w życiu. Marta Manowska zabierze do sanatorium w Ustroniu dwunastu kuracjuszy. Śledź naszą relację na żywo aby dowiedzieć się, kim są bohaterowie drugiej edycji show! Zaczynamy już o 21:15!

21:15

Rozpoczyna się drugi sezon "Sanatorium miłości"! W programie weźmie udział 12 uczestników. Są to: Wiesława, Władysław, Iwona, Adam, Halina, Waldemar, Władysław, Wojtek, Bożena, Barbara, Stenia, Gerard.

21:19

Wojtek z Warszawy wyznał widzom, że lubi zdobywać jak "drapieżnik". Jego pasją jest muzyka. Jest rozwodnikiem, który czas chętnie spędza na świeżym powietrzu. Do programu zabiera tylko malutką walizeczkę.

21:20

Dla Adama miłość to serdeczność, dobroć i zaufanie. Barbara lubi mężczyzn inteligentnych: - Los pokaże niech się dzieje co chce. Z kolei

21:23

Władysław z Łodzi lubi figlować... Ma wiele znajomych w sieci! Jego wymagania co do partnerki to 65 kg wagi i niezbyt duży wzrost. Chciałby znaleźć panią, która posprząta mu mieszkanie!

21:24

Gerard z Zabrza był górnikiem. Uczestnik otwarcie wyznał, że... lubi SEKS! Z kolei Wiesława nie zaakceptuje kolegi w dresie!

21:27

Władysław z Jastrzębie Zdrój zwraca uwagę na kobiety zadbane, dobrze ubrane. Jest wdowcem, a śmierć jego żony była dla niego najgorszym dniem w życiu.