Mikołaj Roznerski w serialu "Ojciec Mateusz" - od marca 2019

Mikołaj Roznerski znany z roli Marcina w serialu "M jak miłość" oraz występach w licznych filmach wkrótce pojawi się w serialu "Ojciec Mateusz". Według doniesień "Świata Seriali" ulubieniec widzów zastąpi księdza Żmigrodzkiego w Sandomierzu! Jak to możliwe?

W kolejnym sezonie ksiądz Żmigrodzki wyjedzie do Krakowa na rekolekcje. To oznacza, że nie będzie go przez dłuższy czas i zacznie szukać zastępcy. W serialu "Ojciec Mateusz" padnie na Walerego Opałka, w którego to właśnie wcieli się Mikołaj Roznerski. 

Nowy duchowny zamieszka na plebanii i szybko zyska przychylność Natalii (Kinga Preis) i Lucyny (Alesksandra Górska). Nocul (Michał Piela), według doniesień portalu, również zaakceptuje zastępcę Mateusza...

W serialu "Ojciec Mateusz" po niedługim czasie wyjdzie na jaw, że Żmigrodzki zniknął bez śladu a w Sandomierzu pojawi się jego sobowtór. Naśladowca zacznie wyłudzać pieniądze od wiernych. Możejka (Piotr Polk) natychmiast rozpocznie śledztwo. Natalia zacznie panikować, że Mateusz został zamordowany! Będzie przekonana, że Walery zostanie w Sandomierzu już na zawsze. Czy tak się stanie? Produkcja na razie ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza, więc wszystko jest możliwe, ale jesteśmy przekonani, że wszystko skończy się dobrze!


Wyświetl ten post na Instagramie.

#new #project ????

Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski)