Rozenek nie trzyma swojego stanu w tajemnicy. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowała dla fanów dwie niespodzianki. W Wigilię zamieściła rodzinną sesję w czerwonej sukience, a na zakończenie świąt przygotowała coś jeszcze lepszego – intymne zdjęcie z mężem, który czule obejmuje jej zaokrąglony brzuch.

Ciążowe krągłości rosną i wszyscy się im dokładnie przyglądają. Małgosia niedawno wybrała się na spacer z pieskami. Towarzyszył jej jak zawsze troskliwy mąż, Radosław Majdan.

Rozenek ubrana na biało, prezentowała się niezwykle korzystnie. Obszerny golf nie zasłonił już jednak brzucha i widać, że jest już sporych rozmiarów, a przyszli rodzice już wkrótce zaczną odliczać dni do rozwiązania. Stylizację dopełniła lekką, rozpiętą kurtką, białymi dopasowanymi spodniami i butami za kostkę, które już znamy z poprzednich outfitow. Odkąd ogłosiła ciążę, ewidentnie stawia na wygodę.

Spacerując, Gosia wykonywała typowe dla kobiet w ciąży gesty. Łapała się za plecy, osłaniała brzuszek. Wiadomo, że musi się oszczędzać, ale jak widać nie przesadza i prowadzi normalne, aktywne życie.

Źródło: twojenowinki.pl, instagram.com