"Kochani, chciałam powiedzieć Wam sama. W czasie, który pozwala już na dzielenie się tak intymnymi informacjami z prywatnego życia... nie chciałam się ukrywać, z resztą choćbym chciała, już się nie da. Po prostu chciałam powiedzieć Wam, kiedy jest już bezpiecznie" -  tymi słowami rozpoczęła swój wpis na Instagramie Katarzyna Glinka.


Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani chciałam powiedzieć Wam sama. W czasie , który pozwala już na dzielenie się tak intymnymi informacjami z prywatnego życia...nie chciałam się ukrywać , z resztą choćbym chciała już się nie da???? Po prostu chciałam powiedzieć Wam kiedy jest już bezpiecznie. Ja nie do końca odnajduję się w czasach w których tak wiele jest na sprzedaż i zależy mi na zachowywaniu odrobiny prywatności . Mam nadzieję,ze to rozumiecie ???? najbliższy czas będzie dla mnie szczególny????????a 2020 na pewno wyjątkowy !!!! Póki co pędzę do @teatr_kwadrat zagrać dla Was Kłamstewka. Ps piszcie czy są tutaj dziewczyny ,które czekają na swoje potomstwo w 2020??? Ściskam Was wszystkich???????????? Ps2 zdjęcie wykonał dumny mój numer 1 Filip:):):) #women#pregnantbelly#child#ciąza#

Post udostępniony przez Kasia Glinka (@katarzynaglinka)

Aktorka zwróciła się jednocześnie do swoich fanów z prośbą, by w tym wyjątkowym czasie pozwolili jej zachować odrobinę prywatności.

"Ja nie do końca odnajduję się w czasach w których tak wiele jest na sprzedaż i zależy mi na zachowywaniu odrobiny prywatności. Mam nadzieję, że to rozumiecie" - napisała gwiazda. Dodała też, że rok 2020 na pewno będzie dla niej wyjątkowy.

Pod postem aktorki natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci składali gratulacje przyszłej mamie i życzyli jej zdrowia. 

"Gratuluję! Kurcze, gazety rozpisywały się o tym już jakiś czas temu, czekałam aż Pani to potwierdzi. Wszystkiego dobrego dla całej rodziny!", "Gratulacje i dużo dobrego samopoczucie, rośnijcie zdrowo", "Pięknie gratuluję Pani Kasiu" - czytamy w komentarzach.

Przyszłej mamie gratulacje złożyły również koleżanki z branży:

- Gratulacje! - napisała Małgorzata Socha.

- Gratulacje! Bosko! - dodała Katarzyna Zielińska.

Katarzyna Glinka jest już mamą 7-letniego syna Filipa.

My również przyłączamy się do gratulacji!

(Źródło: Instagram)