Ostatnio w życiu Edyty Górniak bardzo dużo się działo. Wszystko to miało wpływ na jej nowy wygląd. Wprawdzie diwa jest wegetarianką, ale to nie ta dieta pomogła jej tak bardzo schudnąć. Jak zatem osiągnęła taki efekt w tak krótkim czasie?

Stres jest temu winien!

Choć w zasadzie to można by powiedzieć, że pomógł też totalny brak czasu. Większość z Was wie, że Edyta pojawiła się w programie My Way, a to wiązało się dla niej z ogromnym stresem. Miała przed sobą całą masę lekcji jazdy i bardzo się im poświęciła. Ćwiczyła do upadłego, uczyła się teorii, a do tego przecież miała przed sobą kolejną trasę koncertową, do której też musiała się przygotować. To wszystko sprawiło, że nie miała zbyt wiele czasu na gotowanie. Zajadała jedynie szybkie przekąski.

Gdy wyszła na scenę w Sylwestra, publiczność oniemiała

Zaprezentowała swoją nową, jeszcze szczuplejszą sylwetkę. Miała na sobie lateksowe legginsy i przylegający top, odkrywający zgrabny brzuszek. Uwagę przyciągał również żółty płaszczyk i wyrazisty makijaż. Ale największym zaskoczeniem i tak była dla fanów nowa fryzura gwiazdy. Ostre cięcie wyszło jej na dobre, zobaczcie sami!