1.Val Kilmer i Jack Kilmer

Syn znanego aktora postanowił pójść w kroki swojego ojca. Wystąpił już w ponad 20 filmach. Oprócz tego, był też modelem.

2.Nicolas Cage i Weston Cage

Weston to starszy syn Nicolasa. Próbował on sił w karierze aktorskiej, ale jego głównym zainteresowaniem pozostaje muzyka. Należał on do grupy blackmetalowej Eyes of Nocturn, i nagrał nawet kilka ścieżek dźwiękowych do hollywoodzkich produkcji.

3.Jack Nicholson i Ray Nicholson

Ray odziedziczył wygląd, talent, i charyzmę ojca. Ten młodzieniec nie tylko występuje w filmach, ale także je reżyseruje. Mimo młodego wieku, Ray rozważnie wybiera swoje role, dzięki czemu wszystkie filmy z jego udziałem cieszyły się pozytywnymi opiniami.

4.Robert Downey Jr. i Indio Falconer Downey

Starszy syn Roberta pojawił się na ekranie tylko raz, w wieku 9 lat. Indio jest muzykiem i członkiem zespołu The Dose. W pełni poświęca się on swojej karierze, i nie zamierza grać w kolejnych filmach.

5.David Beckham i Brooklyn Beckham

Brooklyn nie wybrał kariery sportowej, jak ojciec, ani kariery w show-biznesie, niczym matka. Postanowił on zostać profesjonalnym fotografem.

6.Jackie Chan i Jaycee Chan

Jaycee przyszedł na świat w Los Angeles, a w wieku 20 lat opuścił Stany i przeniósł się do Hongkongu, gdzie stał się znanym aktorem i muzykiem.

7.Jean-Claude Van Damme i Kristopher Van Varenberg

Wygląda na to, że Kris nie miał dużego wyboru w kontekście przyszłej kariery. Jego ojciec jest aktorem, a matka kulturystką. Kris uczył się sztuk walki od najmłodszych lat i sporadycznie pojawiał się na ekranie. Dziś pomaga on ojcu przy produkcji i pisaniu scenariuszów.

8.Tom Cruise i Connor Cruise

Adoptowany syn Toma i Nicole Kidman pojawił się w kilku filmach, ale ostatecznie postanowił zostać DJ-em. Connor występuje w klubach i zyskał niemałą sławę wśród fanów muzyki elektronicznej. Oprócz tego, uwielbia on wędkować.

9.Denzel Washington i John David Washington

John był w przeszłości utalentowanym futbolistą, niestety kontuzja zmusiła go do zakończenia kariery. Poszedł on wówczas w ślady ojca i zajął się aktorstwem, zyskując uznanie krytyków i publiczności między innymi za rolę w „Graczach.”

10.Will Smith i Trey Smith

Trey to najstarszy syn Willa. Choć pojawiał się on u boku ojca w teledyskach i filmach, dopiero występ w programie „America's Next Top Model” przyniósł mu prawdziwą sławę.

11.David Bowie i Duncan Jones

W dzieciństwie, Duncan marzył o zostaniu zapaśnikiem, ale jego życie potoczyło się inaczej i jest dziś uznanym reżyserem, scenarzystą, i producentem.

12.Stephen King i Joe Hill

Biorąc pod uwagę, że zarówno Stephen jak i jego żona Tabitha są pisarzami, kariera jaką wybrał Joe Hill, a właściwie Joseph King, nie jest zaskoczeniem. Podczas studiów, zaczął on pisać opowiadania, a z czasem przerzucił się na pełnoprawne nowele. Niektóre z nich przeniesiono potem na ekran filmowy. Książki Hilla regularnie pojawiają się na listach bestsellerów.

Źródło: brightside.me