Kamil Lemieszewski wygrał 2. edycję "Big Brothera" i w połowie grudnia opuścił Dom Wielkiego Brata. "Jest pięknie, wyszedłem z najlepszego serialu, w jakim grałem. Były dramaty, plotki, komedia. Bez bólu, dobrze się bawiłem. Najlepszy serial w jakim brałem udział jako aktor, człowiek, jako ja" – powiedział podczas finału.

Kamil z "Big Brothera" jest blondynem

Co po wyjściu z Domu Wielkiego Brata robi Kamil? Po 90 dniach w zamknięciu wrócił do normalnego życia. Lemieszewski pracuje i bierze udział w sesjach zdjęciowych, a także spotyka się ze znajomymi i uczestnikami poprzedniej edycji reality show. O wszystkim można się dowiedzieć z jego mediów społecznościowych, w których jest bardzo aktywny. Tam też pochwalił się, że ostatnio znalazł czas na wizytę u fryzjera. Trzeba przyznać, że przeszedł sporą metamorfozę. Kamil nie jest już brunetem. Zwycięzca "Big Brothera" przefarbował swoje włosy na blond. Trzeba przyznać, że to dość duża zmiana w jego wyglądzie. Za nową fryzurę Kamila jest odpowiedzialny Damian Witkowski, którego często odwiedzają gwiazdy, np. Edyta Pazura, Ramona Rey czy Katarzyna Ptasińska. "Nowy dzień, nowa twarz" - napisał Kamil pod zdjęciem w nowej fryzurze. 

Metamorfoza Kamila wzbudziła wiele emocji wśród jego fanów, a ich głosy są podzielone. Część osób stwierdziła, że wolała Kamila w jego naturalnym kolorze włosów, ale są też tacy, co oceniają metamorfozę na plus. Nowy kolor włosów sprawił, że w komentarzach internauci zaczęli porównywać Lemieszewskiego do Geralta z "Wiedźmina". "10 lat młodziej", "Zmiana zdecydowanie na plus", "O jaki Wiedźmin", "Lepiej w ciemnych jak dla mnie ", "Tragedia", "Metamorfoza zdecydowanie udana jest moc i ogień", Geralt czy to ty?", "Jednak źle...", "Lepiej w ciemnych jak dla mnie", "Szok! Pozytywny" - czytamy pod zdjęciem.

Kim jest Kamil Lemieszewski?

Kamil Lemieszewski ma 36 lat i przed wzięciem udziału w programie „Big Brother” mieszkał w Londynie. Z wykształcenia jest pielęgniarzem i położnikiem, ale pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo”, „Gwiezdne wojny - historie”. Kamil jest zafascynowany antropologią kultury i historią antyczną, a w planach ma napisanie książki o początkach religii katolickiej.