M jak miłość. Zaskakujące zakończenie jeszcze w tym roku!

Co zobaczymy w ostatnim, odcinku "M jak miłość", jaki zostanie wyemitowany 30 grudnia w TVP? Odcinek 1481 "M jak miłość" będzie obfitował w emocje. Głównymi bohaterami odcinka będą: miłość, zazdrość i seks.

Andrzej i Magda w ostatnim tegorocznym odcinku "M jak miłość"  urządzą nietypowy wieczór panieńsko-kawalerski, na którym zadzieje się więcej, niż można sobie wyobrazić. Magda i Kinga wpadną w oko pewnemu dziennikarzowi, który zaprosi je do programu o seks-mamuśkach. Co powiedzą na to Andrzej i Piotrek?

Partnerzy pięknych mam w ostatnim odcinku "M jak miłość" będą mieli też inny orzech do zgryzienia - Magda i Kinga będą też zaczepiane przez podpitych, lokalnych zboczeńców. W dodatku opryszkowie łatwo nie odpuszczą i odprowadzą dziewczyny do namiotów. Piotrek i Andrzej będą musieli stoczyć bój z agresywnymi bandziorami w obronie swoich kobiet!

Jakby tego było mało, Kinga w nocy... pomyli śpiwory i zacznie przytula się do Andrzeja. W dodatku zobaczymy Budzyński nie będzie miał nic przeciwko temu! Czy tak emocjonujący wieczór nie zakończy się wielką awanturą? Przekonamy się w 1481 odcinku "M jak miłość".

W ostatnim w tym roku odcinku "M jak miłość" zobaczymy też, jak Łukasz poświęci swoją miłość do Katii na rzecz opieki nad chorą mamą. Czy piękna postawa Łukasza zmieni nastawienie do niego ciężarnej narzeczonej? Łatwo nie będzie, bo Katia wróci do serialu zupełnie do odmieniona, a u jej bolku pojawi się dawny gruziński narzeczony-ganster... Łukasz też chyba będzie coś przeczuwał, bo zacznie spotykać się coraz częściej z Julką...

W 1481 odcinku "M jak miłość", ostatnim w tym roku, zobaczymy też jak Julka mści się na Pawle przy "użyciu" Wernera (Jacek Kopczyński), a prawnik oddaje się namiętności... Jak potoczą się dalsze losy bohaterów "M jak miłość" zobaczymy już w nowym roku.