Polscy widzowie poznali Natalię Oreiro najpierw jako aktorkę. Rola Milagros w serialu „Zbuntowany Anioł”, który emitowano w ponad 80 krajach, przyniosła Natalii ogromną międzynarodową sławę, a liczący 270 odcinków serial, bił rekordy popularności. Rola w telenoweli była dla Oreiro trampoliną do kariery nie tylko aktorskiej, ale też muzycznej.

Ponad 11 milionów sprzedanych płyt i sześć tras koncertowych zapewniły jej międzynarodową sławę. Piosenka pochodząca z pierwszej solowej płyty gwiazdy pt. „Natalia Oreiro”, otworzyła jej drzwi do muzycznej kariery. Tuż po wielkim sukcesie albumu Oreiro ruszyła w pierwszą w karierze trasę, w ramach której zagrała 35 koncertów. Ogromny muzyczny sukces nie zniechęcił jej do aktorstwa. Natalia łączyła koncertowanie z pracą na planie kolejnych filmów i seriali.

Życie prywatne Natalii Oreiro

Będąc u szczytu popularności, Natalia Oreiro poznała Ricardo Mollo, wokalistę i gitarzystę argentyńskiej formacji rockowej Divididos. W 2001 roku para się pobrała. Natalia miała wówczas 24 lata, a jej mąż 44. Ślub Oreiro i Mollo był jednym z najgłośniejszych wydarzeń latynoskiego show-biznesu tamtych lat. W 2012 roku na świat przyszło pierwsze i jak na razie jedyne dziecko Natalii i Ricardo, syn Merlin Mollo Oreiro. 

Natalia Oreiro na Sylwestrze w Polsce

Udział w tegorocznym „Sylwestrze Marzeń z Dwójką”, to dla aktorki kolejna okazja do odwiedzenia Polski. Wcześniej była w naszym kraju w 2000, 2002 i 2013 roku. Podczas zbliżającego się „Sylwestra Marzeń z Dwójką” Natalia Oreiro wykona hit „Cambio Dolorł” - utwór dobrze znany z serialu „Zbuntowany anioł”.